Strona główna » Stojaki reklamowe
Bestsellery
Promocje
1
PromocjaSłupek odgradzający złoty

Słupek odgradzający złoty299,00 zł239,00 zł brutto194,31 zł netto

PromocjaSznur czarny welurowy 200 cm

Sznur czarny welurowy 200 cm169,90 zł139,90 zł brutto113,74 zł netto

Stojaki reklamowe

Stojaki reklamowe

Zachęcają do zakupu, udzielają najważniejszych informacji, pozwalają zabić czas w trakcie długiego oczekiwania – ulotki i broszury mogą pełnić wiele różnych funkcji. Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego stojaki reklamowe pozwolą je w atrakcyjny sposób wyeksponować i dać do nich wygodny dostęp wszystkim użytkownikom. Nasze propozycje doskonale sprawdzą się w sklepie, poczekalni w przychodni lub hotelowym lobby. Można umieszczać w nich plakaty, gazety oraz katalogi lub wizytówki. Dzięki dużej różnorodności dostępnych modeli do każdej realizacji uda się znaleźć dopasowane rozwiązanie.

W branży reklamowej podstawą sukcesu jest dobra widoczność komunikatu i umiejętność zwrócenia uwagi odbiorcy. Pomysłowy design naszych stojaków pozwala im się wyróżniać - połączenie oryginalnych kształtów i ciekawej kolorystyki przyciąga wzrok, dzięki czemu szansa na zainteresowanie umieszczonymi w nich materiałami rośnie.

Tym, co cechuje nasze stojaki reklamowe, jest nie tylko elegancki wygląd, ale również duża wytrzymałość. Do ich tworzenia wykorzystano solidne materiały, które sprawiają, że konstrukcja jest stabilna, między innymi malowane proszkowo aluminium, przezroczystą pleksi oraz doskonale opierającą się korozji stal. Mimo dużej trwałości, nasze stojaki reklamowe pozostają bardzo lekkie, dzięki czemu można wedle uznania przestawić je w nowe miejsce. Posiadamy również modele składane.

Jeżeli szukają Państwo rozwiązania w przystępnej cenie, które pozwoli na skuteczne zaprezentowanie materiałów promocyjnych, nasze stojaki będą wartą rozważenia propozycją.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości

Wszystkie prawa zastrzeżone 2020 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl