Strona główna » Akcesoria ochronne » Naklejki podłogowe
Kategorie
Bestsellery
Promocje
1
PromocjaSznur czarny welurowy 200 cm

Sznur czarny welurowy 170 cm169,90 zł139,90 zł brutto113,74 zł netto

PromocjaSłupek złoty

Słupek odgradzający złoty "Współczesny"549,00 zł499,00 zł brutto405,69 zł netto

PromocjaSznur czerwony welurowy 200 cm do słupka złotego

Sznur czerwony welurowy 170 cm do słupka złotego169,90 zł129,00 zł brutto104,88 zł netto

PromocjaKaseta ścienna z taśmą czarną 200 cm

Kaseta ścienna ze stali nierdzewnej z taśmą 250 cm209,00 zł179,90 zł brutto146,26 zł netto

Naklejki podłogowe

Naklejki podłogowe W warunkach, w których zaleca się utrzymanie społecznego dystansu, wiele osób zapomina, że ustawienie się w odpowiedniej odległości od drugiego człowieka może uchronić przez zakażeniem. Akcesoria w atrakcyjnej cenie, które znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym, takie jak naklejki “zachowaj odstęp” na podłogę, mogą okazać się skutecznym sposobem na przypomnienie o tym, że wszędzie tam, gdzie mamy ze sobą bezpośredni kontakt, ważne jest nasze bezpieczeństwo.

Przypomnij o bezpiecznym odstępie

Naklejka “zachowaj odległość” może pojawić się w różnych miejscach: aptekach czy hotelach, czyli tam, gdzie dochodzi do wzmożonego bezpośredniego kontaktu między ludźmi. Obecnie zaleca się utrzymanie ok. 1,5-metrowego dystansu od kolejnej osoby – w praktyce jednak często okazuje się, że zapominamy o tym i skracamy odległość. Naklejka podłogowa “zachowaj odstęp”, którą nabędziecie Państwo w naszym sklepie internetowym w korzystnej cenie, nie przejdzie niezauważona przez gości i klientów, którzy dzięki temu chętniej zastosują się do zaleceń.

Wygodne zakupy w sklepie internatowym: atrakcyjna cena i szybka wysyłka

Naklejka podłogowa “zachowaj odstęp” wykonana jest z lateksu i posiada wysoki współczynnik ścieralności. Można ją nakładać na dowolnej gładkiej powierzchni i w ten prosty sposób wyznaczyć strefę bezpieczeństwa. Sam montaż gadżetu na podłogę nawołującego do utrzymania odpowiedniej odległości nie powinien nastręczać żadnych problemów. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo także inne akcesoria ochronne w niskiej cenie.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Brak produktów ...

Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl