Strona główna » Pachołki drogowe
Kategorie
Bestsellery
Promocje
1
PromocjaKaseta ścienna ze stali nierdzewnej z taśmą ostrzegawczą 8m

Kaseta ścienna z taśmą ostrzegawczą 8m549,90 zł479,90 zł brutto390,16 zł netto

PromocjaSłupek odgradzający złoty z talerzykiem

Słupek odgradzający złoty z talerzykiem299,00 zł238,00 zł brutto193,50 zł netto

PromocjaSznur czerwony welurowy 200 cm do słupka złotego

Sznur czerwony welurowy 170 cm do słupka złotego169,90 zł129,00 zł brutto104,88 zł netto

PromocjaKaseta ścienna z taśmą czarną 200 cm

Kaseta ścienna ze stali nierdzewnej z taśmą 250 cm209,00 zł179,90 zł brutto146,26 zł netto

Pachołki drogowe

Pachołki drogowe

W wielu sytuacjach konieczne jest oznaczenie przestrzeni, ostrzegając przed utrudnieniami czy niebezpieczeństwem. Doskonale sprawdzą się w nich pachołki ostrzegawcze, jakie wyraźnie widać z daleka. Mają one uniwersalne zastosowanie, dzięki czemu stanowią bardzo przydatny gadżet. Bardzo często można jest spotkać na drogach – gdy wykonywane są różnorodne roboty czy występuje zwężenie jezdni.

Pachołki drogowe mają na celu zapewnić bezpieczeństwo, ostrzegają oraz informują o przeszkodach, jakie mogą mieć wpływ na podróż. Ponadto są wykorzystywane do oznaczenia przestrzeni, gdy np. malowane są pasy ruchu. Pachołki ostrzegawcze mogą się przydać również przy organizacji różnorodnych wydarzeń. Wiele osób wykorzystuje je wtedy, aby odgrodzić miejsca parkingowe czy przestrzeń wyłączoną z ruchu.

Pachołki drogowe - niezbędne na drodze

Co sprawia, że pachołki ostrzegawcze są tak pomocnym i praktycznym akcesorium? Ich niezawodny wygląd, który jest wyrazisty nawet z daleka. Dzięki temu każdy ma czas na odpowiednio szybką reakcję. W ofercie naszego sklepu znaleźć można cztery różne modele pachołków w dwóch wariantach wielkościowych. Oferujemy pachołki drogowe o wysokości 75cm i 100cm. Wybrać można prosty model pachołka z podstawą z gumy recyklingowej, a także wzbogacony o nakładkę w postaci taśmy ostrzegawczej.

Wszystkie modele zostały wykonane w kolorze biało-pomarańczowym oraz cechują się dużą odblaskowością. Wykonane z materiałów, które są bardzo odporne na zniszczenia, dzięki czemu sprawdzą się w różnorodnych, nawet bardzo trudnych warunkach.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości

Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl