Strona główna » Pachołki drogowe
Bestsellery
Promocje
1
PromocjaPotykacz reklamowy dwustronny profil 25 mm A1

Potykacz reklamowy dwustronny profil 25 mm A1279,90 zł259,90 zł brutto211,30 zł netto

PromocjaSznur niebieski welurowy 200 cm do słupka złotego

Sznur niebieski welurowy 200 cm do słupka złotego169,90 zł139,90 zł brutto113,74 zł netto

PromocjaSłupek złoty

Słupek złoty "Współczesny"549,00 zł499,00 zł brutto405,69 zł netto

PromocjaKaseta ścienna z taśmą czarną 200 cm

Kaseta ścienna ze stali nierdzewnej z taśmą 250 cm209,00 zł189,00 zł brutto153,66 zł netto

Pachołki drogowe

Pachołki drogowe

W wielu sytuacjach konieczne jest oznaczenie przestrzeni, ostrzegając przed utrudnieniami czy niebezpieczeństwem. Doskonale sprawdzą się w nich pachołki ostrzegawcze, jakie wyraźnie widać z daleka. Mają one uniwersalne zastosowanie, dzięki czemu stanowią bardzo przydatny gadżet. Bardzo często można jest spotkać na drogach – gdy wykonywane są różnorodne roboty czy występuje zwężenie jezdni.

Pachołki drogowe mają na celu zapewnić bezpieczeństwo, ostrzegają oraz informują o przeszkodach, jakie mogą mieć wpływ na podróż. Ponadto są wykorzystywane do oznaczenia przestrzeni, gdy np. malowane są pasy ruchu. Pachołki ostrzegawcze mogą się przydać również przy organizacji różnorodnych wydarzeń. Wiele osób wykorzystuje je wtedy, aby odgrodzić miejsca parkingowe czy przestrzeń wyłączoną z ruchu.

Pachołki drogowe - niezbędne na drodze

Co sprawia, że pachołki ostrzegawcze są tak pomocnym i praktycznym akcesorium? Ich niezawodny wygląd, który jest wyrazisty nawet z daleka. Dzięki temu każdy ma czas na odpowiednio szybką reakcję. W ofercie naszego sklepu znaleźć można cztery różne modele pachołków w dwóch wariantach wielkościowych. Oferujemy pachołki drogowe o wysokości 75cm i 100cm. Wybrać można prosty model pachołka z podstawą z gumy recyklingowej, a także wzbogacony o nakładkę w postaci taśmy ostrzegawczej.

Wszystkie modele zostały wykonane w kolorze biało-pomarańczowym oraz cechują się dużą odblaskowością. Wykonane z materiałów, które są bardzo odporne na zniszczenia, dzięki czemu sprawdzą się w różnorodnych, nawet bardzo trudnych warunkach.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości

Wszystkie prawa zastrzeżone 2020 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl