Strona główna » Potykacze reklamowe » Potykacze drewniane z tablicą
Kategorie
Bestsellery
Promocje
1
Promocja HitSłupek odgradzający złoty ze sznurem / liną

Słupek odgradzający złoty z kulą239,00 zł189,90 zł brutto154,39 zł netto

PromocjaSłupek odgradzający złoty z talerzykiem

Słupek odgradzający złoty z talerzykiem299,00 zł238,00 zł brutto193,50 zł netto

Promocja HitDozownik automatyczny METEOR 1000

Dozownik automatyczny METEOR 1000209,00 zł194,82 zł brutto158,39 zł netto

PromocjaUniwersalny stojak na iPada z kątem nachylenia do 22”

Uniwersalny stojak na iPada z kątem nachylenia do 22”1 230,00 zł1 271,94 zł brutto1 034,10 zł netto

Potykacze drewniane z tablicą

Potykacze drewniane z tablicą
Drewniane potykacze reklamowe wyposażone w czarną tablicę do pisania kredą bądź pisakiem kredowym to najnowszy krzyk mody w dziedzinie reklamy. Potykacze z drewna są przede wszystkim estetyczne, a ich drewniane wykończenie robi dobre wrażenie na klientach, zwłaszcza w dobie wzrastającej świadomości ekologicznej konsumentów. Potykacz drewniany z tablicą to doskonały wybór dla sklepów związanych z żywnością (np. dla piekarni, sklepu spożywczego, ciastkarni czy lodziarni specjalizującej się w lodach naturalnych). Ładnie prezentuje się także w punktach gastronomicznych. Dużą zaletą tych potykaczy jest to, że można je łatwo zmazywać. Nóżki zabezpieczone są ogranicznikami.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości

Potykacze wykonane z drewna, wyposażone w czarną tablicę do pisania markerami suchościeralnymi bądź kredą to jedno z modniejszych rozwiązań reklamowych ostatnimi czasy. Dużą zaletą tego rodzaju potykaczy jest fakt, iż wykonane są z naturalnych materiałów i ładnie prezentują się zarówno w środku jak i na zewnątrz. Drewniana rama tablicy zabezpieczona jest ciemną bejcą. Zestawienie ciemnego drewna z czarną tablicą wygląda elegancko i robi dobre wrażenie. W zależności od potrzeb można zamówić potykacz drewniany dwustronny, który doskonale sprawdzi się na ulicy, chodniku czy w centrum handlowym. W ofercie posiadamy także potykacze jednostronne, które przydadzą się tak, gdzie ruch klientów odbywa się w jedną stronę, bądź tam, gdzie jest mniej miejsca na ustawienie potykacza jednostronnego. Drewniane nóżki zabezpieczone są ogranicznikiem, który pozwala na stabilne ustawienie takiego potykacza oraz jednocześnie zapewnia odpowiedni kąt prezentacji treści umieszczonej na tablicy suchościeralnej. Oferujemy w sprzedaży 4 różne formaty potykaczy z drewna:
  • 47×118 cm
  • 60x100 cm
  • 61x118 cm
  • 65x118 cm

Niektóre potykacze wyposażone są w nadstawkę zaopatrzoną w ramkę lub bez ramki, która to nadstawka powiększa powierzchnię do pisania. Nadstawka, co ważne, umieszczona jest pod kątem prostym do podłożaco można wykorzystać do prezentacji nowej oferty bądź do zwrócenia uwagi klientów na atrakcyjne ceny.

Nasze potykacze z drewna wyposażone są standardowo w tablicę w kolorze czarnym, jednak istnieje możliwość pomalowania płyty HDF, z której wykonane jest skrzydło potykacza, w innym kolorze, zgodnie z życzeniem klienta.
Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl