Strona główna » Akcesoria ochronne » Dozowniki płynu dezynfekującego
Kategorie
Bestsellery
Promocje
1
PromocjaSznur czarny welurowy 200 cm

Sznur czarny welurowy 170 cm169,90 zł139,90 zł brutto113,74 zł netto

PromocjaSłupek złoty

Słupek odgradzający złoty "Współczesny"549,00 zł499,00 zł brutto405,69 zł netto

PromocjaSznur czerwony welurowy 200 cm do słupka złotego

Sznur czerwony welurowy 170 cm do słupka złotego169,90 zł129,00 zł brutto104,88 zł netto

PromocjaKaseta ścienna z taśmą czarną 200 cm

Kaseta ścienna ze stali nierdzewnej z taśmą 250 cm209,00 zł179,90 zł brutto146,26 zł netto

Dozowniki płynu dezynfekującego

Dozowniki płynu dezynfekującego Zachowanie dystansu społecznego oraz stosowanie środków ochrony osobistej zmniejszają ryzyko transmisji wirusów i bakterii w miejscach, w których przebywa jednocześnie większa ilość osób. Jeszcze lepsze efekty można natomiast uzyskać stosując praktyczne dozowniki płynu dezynfekującego do rąk, których wybór znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym. Są to akcesoria, która znajdują się na wyposażeniu szpitali, przychodni, hoteli, restauracji czy sklepów.

Sklep internetowy z aplikatorami łokciowymi i bezdotykowymi w niskiej cenie

Dozownik do płynu dezynfekującego ze zbiornikiem to niewielkie urządzenie, które pomaga w utrzymaniu higieny i usuwaniu z rąk drobnoustrojów i zarazków. Gadżet ten jest obecnie niezwykle ważnym i powszechnie stosowanym środkiem ochrony przed rozprzestrzenianiem się patogenów w przestrzeniach, gdzie dochodzi do wzmożonych kontaktów międzyludzkich. Liczne badania wskazują, że to właśnie na naszych rękach, którymi dotykamy każdego dnia różnych przedmiotów, znajduje się duża ilość zarazków. Dbałość o czystość dłoni jest więc szczególnie ważna, jeśli zależy nam na utrzymaniu sterylnych warunków higieny. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo różne warianty tego praktycznego aplikatora z płynem do dezynfekcji rąk w atrakcyjnej cenie, które ułatwią to zadanie.

Dozownik do dezynfekcji rąk w korzystnej cenie przez internet

Polecamy dozownik płynu do dezynfekcji rąk ścienny łokciowy - w tym wariancie aplikacja środka odbywa się, jak sama nazwa wskazuje, przy użyciu łokcia. To prosta metoda nakładania dawki substancji, przy której nie zachodzi konieczność bezpośredniego dotykania dawkownika powierzchnią dłoni. Równie praktyczne są nasze automatyczne dozowniki na płyn w konkurencyjnej cenie. W przypadku tego typu produktów aplikacja porcji na dłonie odbywa się dzięki wbudowanym czujnikom podczerwieni, które wychwytują ruch. W naszym sklepie internetowym automatyczne urządzenia występują w wariancie na ścianę lub w formie wolnostojących stacji i dyspenserów - wymienione produkty różnią się między sobą parametrami oraz ceną.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości

Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl