Strona główna » Stojaki reklamowe » Stojaki na gazety
Kategorie
Bestsellery
Promocje
1
PromocjaKaseta ścienna ze stali nierdzewnej z taśmą ostrzegawczą 8m

Kaseta ścienna z taśmą ostrzegawczą 8m549,90 zł479,90 zł brutto390,16 zł netto

PromocjaSłupek odgradzający złoty z talerzykiem

Słupek odgradzający złoty z talerzykiem299,00 zł238,00 zł brutto193,50 zł netto

PromocjaSznur czerwony welurowy 200 cm

Sznur czerwony welurowy 170 cm169,90 zł129,00 zł brutto104,88 zł netto

PromocjaSznur niebieski welurowy 240 cm

Sznur niebieski welurowy 170 cm169,90 zł139,90 zł brutto113,74 zł netto

Stojaki na gazety

Stojaki na gazety
Chcą Państwo zwiększyć atrakcyjność hotelowego lobby czy firmowej poczekalni? W ramach oferty naszego sklepu internetowego dostępne są stojaki na gazety w różnych formach. Dzięki kompaktowym wymiarom mogą posłużyć zarówno jako stałe wyposażenie Państwa obiektu lub tymczasowy obiekt do celów reklamowych.

Zapewniamy duży wybór asortymentu, dzięki czemu Klienci mogą nabyć u nas zarówno niewielki stojak na gazety z czterema wąskimi półkami, jak i masywny produkt, na którym zmieści się nawet dziesięć różnych tytułów magazynów i czasopism. Niewielka ilość miejsca nie stanowi zatem przeszkody dla umieszczenia ciekawych lektur w Państwa hotelu czy innym obiekcie, w którym istnieje potrzeba zapewnienia gościom zajęcia.

Atutem naszych produktów jest również cena. Ponieważ nasze produkty mogą nabyć zarówno Klienci prywatni, jak i firmy, podajemy Państwu koszt każdego wyrobu w wersji netto i brutto. Zależy nam na tym, aby nasz sklep internetowy był w pełni transparentny, dlatego parametry oraz ceny poszczególnych stojaków na gazety i ulotki są jawne.

Każdy wyrób charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz stabilnością. Ponadto asortyment został wyposażony w takie rozwiązania jak gumowe nóżki, które zapobiegają rysowaniu podłoża. Ponieważ wśród naszych stojaków na gazety znajdują się artykuły mobilne w wygodnych walizkach, mają Państwo możliwość nabyć produkt o wszechstronnym zastosowaniu. Dysponujemy asortymentem, który sprawdzi się na branżowych targach, na stałe w hotelu, ale również przy wejściu do instytucji.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości

Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl