Strona główna » Słupki przemysłowe - ostrzegawcze
Kategorie
Promocje
1
PromocjaSłupek odgradzający ze stali nierdzewnej z głowicą

Słupek odgradzający ze stali nierdzewnej z głowicą299,00 zł256,00 zł brutto208,13 zł netto

PromocjaZestaw słupków Cafeteria - chrome

Zestaw słupków Cafeteria - chrome349,00 zł309,00 zł brutto251,22 zł netto

PromocjaGablota zewnętrzna TENDANCE - różne wymiary

Gablota zewnętrzna TENDANCE - różne wymiary339,00 zł329,00 zł brutto267,48 zł netto

Słupki przemysłowe - ostrzegawcze

Słupki przemysłowe - ostrzegawcze
W naszej ofercie nie może zabraknąć słupków odgradzających z taśmą, które mają zastosowanie m.in. w obiektach użyteczności publicznej czy też zakładach przemysłowych. Specjalne taśmy ostrzegawcze czynią słupki odgradzające jeszcze bardziej widocznymi. Słupki przemysłowe do hal magazynowych i produkcyjnych są wytrzymałe i rzucają się w oczy z dużej odległości. W naszym sklepie znajdziecie długie taśmy ostrzegawcze (długość 3,65 m oraz 4 m). Słupki ostrzegawcze spełniają ważną funkcję z punktu widzenia BHP. Słupki z taśmą ostrzegawczą występują w dwóch wariantach kolorystycznych: taśma czarno-żółta oraz taśma biało-czerwona

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości

Jako firma specjalizująca się w dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań zabezpieczających, w naszej ofercie proponujemy słupki biało-czerwone oraz czarno-żółte, a także jednokolorowe słupki ostrzegawcze z taśmą w odcieniach: czerni, czerwieni, żółtego oraz stali. W zależności od Twoich potrzeb, możesz wybrać pośród rozwiązań wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej wysokopolerowanej lub tworzywa sztucznego. Każde z nich zapewnia doskonałą odporność na warunki zewnętrzne oraz różnego rodzaju uszkodzenia, dzięki czemu sprawdzą się zarówno do przestrzeni wewnętrznych takich jak hale produkcyjne, magazyny czy zaplecza, jak i na zewnątrz obiektów: na parkingi czy drogi dojazdowe. Chcąc zapewnić swojej przestrzeni maksimum ochrony (szczególnie w przypadku rozwiązań stosowanych wewnątrz budynków) doskonale sprawdzą się także specjalne uchwyty do ściany, w które również wyposażysz się w naszym sklepie internetowym. Dla przestrzeni zewnętrznych polecamy natomiast ostrzegawcze płotki odgradzające wyposażone w specjalne zamknięcie hakowe, które pozwala zabezpieczyć drogę lub teren nawet w przypadku dużego naporu tłumu. Nasze słupki drogowe z taśmą i płotki odgradzające zapewnią maksimum bezpieczeństwa oraz komfortu wszystkim użytkownikom przestrzeni, w której zostaną użyte.
 

Gdzie wykorzystywane są słupki przemysłowe?

 
Słupki przemysłowe wykorzystywane są w przestrzeniach użytkowych, gdzie liczy się skuteczność wydzielania przestrzeni i bezpieczeństwo osób pracujących. Dzięki swoim parametrom technicznym słupki przemysłowe są bardziej wytrzymałe na obtłuczenia i zarysowania oraz nie przewracają się łatwo. Tego rodzaju produkty są niezbędne w halach magazynowych, na zapleczach, w pracowniach, zakładach pracy, zakładach przemysłowych, fabrykach, zakładach naprawczych, czyli wszędzie tam, gdzie trzeba zabezpieczyć ciężki sprzęt lub ostrzec pracowników przed niebezpieczeństwem. Słupki przemysłowe wykonane są w barwach, które rzucają się w oczy, co stanowi dodatkowy element zabezpieczający bezpieczeństwo i higienę podczas pracy, a w niektórych miejscach mogą być wręcz wymagane przez Państwową Inspekcję Pracy.  Także wyciągane taśmy do słupków przemysłowych są w kolorach ostrzegawczych (czerwono-białe lub żółto-czarne pasy), co od razu sygnalizuje, że pracownicy muszą bardziej uważać. Dla podkreślenia efektu dobierz jedną z dostępnych w naszym asortymencie taśm ostrzegawczych lub zleć nam wykonanie indywidualnego nadruku. Sprawdź ofertę i wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb!
 
Wszystkie prawa zastrzeżone 2024 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu