Strona główna » Potykacze reklamowe » Potykacze aluminiowe OWZ
Kategorie
Bestsellery
Promocje
1
PromocjaSłupek odgradzający złoty z talerzykiem

Słupek odgradzający złoty z talerzykiem299,00 zł238,00 zł brutto193,50 zł netto

PromocjaSłupek odgradzający złoty z głowicą

Słupek odgradzający złoty z głowicą227,90 zł199,90 zł brutto162,52 zł netto

Nowość PromocjaSłupek odgradzający złoty ROYAL

Słupek odgradzający złoty ROYAL239,90 zł199,90 zł brutto162,52 zł netto

Potykacze aluminiowe OWZ

Potykacze aluminiowe OWZ

Dzięki wykorzystaniu potykaczy reklamowych Twoja oferta dotrze do jeszcze większej ilości klientów. Potykacz to nic innego jak dwustronna tablica reklamowa stojąca swobodnie, bez oparcia mniej więcej tej samej zasadzie jak drabina. Po rozłożeniu potykacz ma kształt litery A. Na potykaczu można umieszczać informacje dotyczące aktualnych promocji, dania dania, nowości w sklepie lub informacji dotyczących ogólnego asortymentu, nowo otwartego sklepu lub wyjątkowego spotkania. W naszej ofercie są różne wymiary potykaczy reklamowych. Każda strona potykacza otwiera się w łatwy sposób, dzięki temu można wielokrotnie zmieniać ofertę umieszczoną w potykaczu. Dostępne rozmiary to A1 i A2 oraz B1 i B2. Jest to potykacz, w którym umieszcza się papierową reklamę bądź ofertę. 


 

Potykacz przyjazny dla użytkownika

Aluminiowe potykacze reklamowe dostępne w tej kategorii są wykonane z lekkich i trwałych profili aluminiowych o zaokrąglonych brzegach. Tego typu łagodne brzegi zapewnią 100% bezpieczeństwa osobom obsługującym dany potykacz reklamowy oraz nie narazi klientów na zbędną kontuzję związaną ze spotkaniem z ostrą, metalową krawędzią. Te lekkie, poręczne potykacze to jedna z najbardziej rozpowszechnionych form reklamy i dotarcia do klienta ze swoją ofertą. Aluminiowa ramka pięknie eksponuje wybrany format plakatu. W naszym sklepie dostępne są cztery podstawowe formaty potykaczy z ramką aluminiową: A1, B1, A2 i B2. Dzięki standaryzowanym wymiarom łatwiej i szybciej umieszczać można w ramce materiały reklamowe i promocyjne.


Praktyczna ramka OWZ na plakat reklamowy

Największym atutem potykaczy aluminiowych z tej kategorii jest fakt, iż wszystkie produkty wyposażone są w ramkę typu OWZ. Jest to skrót od trzech słów "otworz, włóż, zamknij" i oznacza bardzo praktyczne rozwiązanie ułatwiające szybką wymianę plakatu znajdującego się w ramce. Wymiany plakatu dokonuje się poprzez otwarcie profilu aluminiowego. Każda ramka OWZ wyposażona jest w folię odbijającą promienie UV, dzięki czemu materiały umieszczone w ramce nie spłowieją z biegiem czasu na słońcu.

Potykacz, który się nie przewraca

Istotną cechą potykaczy aluminiowych jest to, że każdy wyposażony jest w ogranicznik zapewniający stabilne ustawienie potykacza. Ograniczniki, oprócz rozłożenia potykacza pod prawidłowym kątem zapewniają również atrakcyjną ekspozycję materiałów informacyjnych bądź reklamowych umieszczonych w ramce. Profile aluminiowe, z których wykonany jest cały stojak w kształcie litery A to anodowane profil srebrny o przekroju 25mm. To rozwiązanie daje finalny elegancki, nierzucający się w oczy efekt matowej powierzchni metalowej.

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące tych aluminiowych potykaczy reklamowych, prosimy o kontakt z nami (tel. 503017380). Odpowiemy na wszystkie pytania i fachowo doradzimy kupno najbardziej optymalnego potykacza. 
Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl