Strona główna » Akcesoria ochronne » Stojaki na płyn dezynfekujący
Kategorie
Bestsellery
Promocje
1
PromocjaStojak do Menu A4

Stojak do Menu A4249,00 zł229,00 zł brutto186,18 zł netto

Nowość PromocjaSłupek odgradzający złoty ROYAL

Słupek odgradzający złoty ROYAL239,90 zł199,90 zł brutto162,52 zł netto

Stojaki na płyn dezynfekujący

Stojaki na płyn dezynfekujący Zaostrzony rygor sanitarny nakłada na właścicieli sklepów, siłowni, salonów kosmetycznych, hoteli oraz wielu innych miejsc, w których przebywa jednocześnie duża ilość osób dodatkowe obowiązki. W celu zabezpieczenia danej przestrzeni przed rozprzestrzenianiem się zarazków stosuje się m.in. praktyczne stojaki na płyn do dezynfekcji. Obecnie spotkać je można u wejść do wielu hipermarketów, restauracji i budynków użyteczności publicznej. Ich wybór w atrakcyjnej cenie znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym.

Artykuły do higieny rąk w niskiej cenie

Stojaki na płyn dezynfekujący to produkty, dzięki którym możemy w sposób wygodny i szybki pozbyć się zarazków, które znajdują się na dłoniach. Na naszych rękach zbierają się różnego rodzaju drobnoustroje i dlatego ich czyszczenie ma obecnie duże znaczenie w kontekście zmniejszania ryzyka rozprzestrzeniania się zarazków. Nasze stojaki na płyn do dezynfekcji rąk to produkt, który pomaga w utrzymaniu sterylnych warunków.

Wygodne zakupy w internecie

Artykuły z naszego sklepu internetowego są wykonane z lekkich i trwałych materiałów, posiadają specjalne mocowania, ramkę na tabliczkę informacyjną i atrakcyjną cenę. Stojaki na płyny dezynfekcyjne ułatwiają aplikację środka usuwającego z powierzchni rąk potencjalnie groźne patogeny i nie zajmują dużo miejsca. W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy dla Państwa korzystną cenowo ofertę akcesoriów, które będą niezastąpione w sytuacji zagrożenia epidemicznego, jak i w normalnych warunkach.
 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości

Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl