Strona główna » Kasety z taśmą » Kasety z taśmą odgradzającą
Kategorie
Bestsellery
Promocje
1
Promocja HitSłupek odgradzający złoty ze sznurem / liną

Słupek odgradzający złoty z kulą239,00 zł189,90 zł brutto154,39 zł netto

PromocjaSłupek złoty

Słupek odgradzający złoty "Współczesny"549,00 zł499,00 zł brutto405,69 zł netto

PromocjaSłupek odgradzający złoty z głowicą

Słupek odgradzający złoty z głowicą227,90 zł199,90 zł brutto162,52 zł netto

Kasety z taśmą odgradzającą

Kasety z taśmą odgradzającą

W sytuacjach, w których konieczne będzie czasowe zablokowanie przejścia lub wydzielenie określonej strefy, z powodzeniem zastosować można dostępne w naszej ofercie zwijane taśmy odgradzające. Stanowią one funkcjonalną alternatywę dla przenośnych barierek lub nietrwałych pasów folii. Doskonale sprawdzą się między innymi podczas organizacji różnego rodzaju eventów i imprez plenerowych, w restauracjach oraz hotelach.

W przeciwieństwie do taśm ostrzegawczych z cienkich tworzyw sztucznych, nasze propozycje charakteryzują się długoletnią żywotnością i możliwością wielorazowego użytku. Wytrzymały materiał, z którego zostały wykonane, doskonale znosi duże naprężenia, a także skutecznie opiera się działaniu czynników atmosferycznych oraz zarówno wysokich jak i niskich temperatur. Standardowe kolory wstęgi to czarny, czerwony oraz niebieski. Jej długość dopasować można do aktualnych potrzeb – w naszym sklepie dostępne są warianty w zakresie od 2 do 9 metrów.

Poszczególne modele wyposażone są w kasety ścienne z chromowanej stali nierdzewnej lub wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Posiadamy również nieco dyskretniejsze wersje wnękowe. Wygodna forma umożliwia zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Do produktu dołączone są też dodatkowe akcesoria, dzięki którym możliwy będzie prosty montaż.

Każda z kaset wyposażona jest system hamowania, podobny do tego znanego z samochodowych pasów bezpieczeństwa. Dzięki niemu taśma odgradzająca nie zwija się samoczynnie ani nie plącze.

Taśmy należą do jednych z najczęściej wykorzystywanych systemów odgradzających, ponieważ są jednocześnie trwałe i praktyczne oraz wygodne w użytkowaniu. Kiedy zostaną rozwinięte, skutecznie ograniczają dostęp do określonych miejsc. W sytuacji, w której nie będą już potrzebne, jednym ruchem można zwinąć je z powrotem, bez konieczności przenoszenia dodatkowych elementów oraz sprzątania. Wpływ na ich popularność ma również uniwersalny charakter - można zastosować je właściwie w dowolnym miejscu.

 

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości

Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl