Strona główna » Kasety z taśmą » Kasety z taśmą odgradzającą
Bestsellery
Promocje
1
PromocjaSznur czarny welurowy 200 cm

Sznur czarny welurowy 200 cm169,90 zł139,90 zł brutto113,74 zł netto

PromocjaSznur czerwony welurowy 200 cm

Sznur czerwony welurowy 200 cm169,90 zł139,90 zł brutto113,74 zł netto

Promocja Sznur niebieski welurowy 240 cm

Sznur niebieski welurowy 240 cm169,90 zł139,90 zł brutto113,74 zł netto

PromocjaKaseta ścienna czarna z taśmą 200 cm

Kaseta ścienna czarna z taśmą 200 cm229,90 zł199,90 zł brutto162,52 zł netto

Kasety z taśmą odgradzającą

Kasety z taśmą odgradzającą

W sytuacjach, w których konieczne będzie czasowe zablokowanie przejścia lub wydzielenie określonej strefy, z powodzeniem zastosować można dostępne w naszej ofercie zwijane taśmy odgradzające. Stanowią one funkcjonalną alternatywę dla przenośnych barierek lub nietrwałych pasów folii. Doskonale sprawdzą się między innymi podczas organizacji różnego rodzaju eventów i imprez plenerowych, w restauracjach oraz hotelach.

W przeciwieństwie do taśm ostrzegawczych z cienkich tworzyw sztucznych, nasze propozycje charakteryzują się długoletnią żywotnością i możliwością wielorazowego użytku. Wytrzymały materiał, z którego zostały wykonane, doskonale znosi duże naprężenia, a także skutecznie opiera się działaniu czynników atmosferycznych oraz zarówno wysokich jak i niskich temperatur. Standardowe kolory wstęgi to czarny, czerwony oraz niebieski. Jej długość dopasować można do aktualnych potrzeb – w naszym sklepie dostępne są warianty w zakresie od 2 do 9 metrów.

Poszczególne modele wyposażone są w kasety ścienne z chromowanej stali nierdzewnej lub wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Posiadamy również nieco dyskretniejsze wersje wnękowe. Wygodna forma umożliwia zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Do produktu dołączone są też dodatkowe akcesoria, dzięki którym możliwy będzie prosty montaż.

Każda z kaset wyposażona jest system hamowania, podobny do tego znanego z samochodowych pasów bezpieczeństwa. Dzięki niemu taśma odgradzająca nie zwija się samoczynnie ani nie plącze.

Taśmy należą do jednych z najczęściej wykorzystywanych systemów odgradzających, ponieważ są jednocześnie trwałe i praktyczne oraz wygodne w użytkowaniu. Kiedy zostaną rozwinięte, skutecznie ograniczają dostęp do określonych miejsc. W sytuacji, w której nie będą już potrzebne, jednym ruchem można zwinąć je z powrotem, bez konieczności przenoszenia dodatkowych elementów oraz sprzątania. Wpływ na ich popularność ma również uniwersalny charakter - można zastosować je właściwie w dowolnym miejscu.

 

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości

Wszystkie prawa zastrzeżone 2020 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl