Strona główna » O firmie

O firmie

O nas

Na naszej stronie znajdą Państwo szeroki asortyment słupków hotelowych. Posiadamy dwie podstawowe kategorie produktów:

- Słupki odgradzające z taśmą
- Słupki odgradzające ze sznurem

Słupki z taśmą kupowane są najchętniej przez klientów, którzy muszą zagospodarować dużą przestrzeń biorąc pod uwagę przepływ ludzi w danym miejscu. Dzięki odpowiedniemu zastosowaniu słupków z taśmą samozwijającą można w dowolny sposób wyznaczać tor przejścia klienta czy pasażera, a monitorując na bieżąco sytuację dostosowywać rozwiązania do odpowiedniej sytuacji. Największym zainteresowaniem słupki z taśmą cieszą się wśród administratorów przestrzeni publicznej (urzędy, muzea, dworce, lotniska) oraz menagerów stoisk targowych, którzy są odpowiedzialni za efektywne wykorzystanie każdego miejsca.

Słupki hotelowe zaopatrzone w sznur znajdują zastosowanie w przestrzeniach o nieco bardziej tradycyjnym wystroju, które dbają o każdy detal znajdujący się we wnętrzu. Słupki odgrodzeniowe ze sznurem możemy dostosować do potrzeb klienta, ponieważ dysponujemy słupkami w kolorze:
- Czarnym
- Srebrnym
- Złotym    

Słupki zakończone są albo kulą albo płaskim metalowym kapslem w kolorze odpowiadającym słupkowi. Dodatkowo możliwe jest kupno słupka zaopatrzonego w dwa zaczepy do sznurów.

Do tego typu słupków klient może dobrać odpowiedni kolor sznura, który będzie nawiązywał do wystroju wnętrza. W ofercie posiadamy sznury w kolorach:
- Czarnym
- Granatowym
- Brązowym
- Zielonym
- Amarantowym
- Czerwonym
- Pomarańczowym
- Kawowym
- Szarym
- Żółto-czarnym

Fabryczna długość sznura to 150 cm. Sznury grubo plecione za dodatkową opłatą można wydłużyć do maksymalnie 250 cm.


Sklep www.slupkihotelowe.com posiada szeroki wachlarz produktów, dzięki czemu możemy zadowolić każdego klienta. Przed dokonaniem zakupu prosimy o skontaktowanie się z naszym biurem w celu przygotowania indywidualnej oferty dopasowanej do Państwa wymagać. 
Zapraszamy!


Przejdź do strony głównej
Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl