Strona główna » Kasety z taśmą » Kasety z taśmą z nadrukiem
Kategorie
Bestsellery
Promocje
1
Promocja HitSłupek odgradzający złoty ze sznurem / liną

Słupek odgradzający złoty z kulą239,00 zł189,90 zł brutto154,39 zł netto

PromocjaSłupek odgradzający złoty z talerzykiem

Słupek odgradzający złoty z talerzykiem299,00 zł238,00 zł brutto193,50 zł netto

PromocjaSznur niebieski welurowy 200 cm do słupka złotego

Sznur niebieski welurowy 170 cm do słupka złotego169,90 zł129,00 zł brutto104,88 zł netto

Kasety z taśmą z nadrukiem

Kasety z taśmą z nadrukiem

Do wyznaczania przejść lub ograniczania dostępu do niebezpiecznych miejsc z powodzeniem wykorzystać można standardowe taśmy, jednak niektóre zastosowania wymagają użycia nieco bardziej wyspecjalizowanych środków. Jeśli potrzebują Państwo kaset z niestandardową taśmą z nadrukiem, możemy je wykonać ściśle według załączonej specyfikacji. Na swoim koncie mamy już z sukcesem zrealizowane zamówienia między innymi dla sklepów, galerii handlowych oraz lokali gastronomicznych.

Dodatkowe elementy graficzne lub nieszablonowe kolory umieszczamy na wybranych rodzajach taśm ogrodzeniowych dostępnych w naszym sklepie internetowym. Możemy wykonać je zarówno jedno-, jak i dwustronnie. Nanoszenie nadruków nie wpływa w żaden sposób na jakość naszego produktu - materiał pozostaje wytrzymały, mocny i odporny na działanie wilgoci oraz szerokiego zakresu temperatur. Trwałością odznaczają się również same zdobienia. Nawet przy intensywnym użytkowaniu taśmy nie wycierają się i pozostają czytelne.

Nasze taśmy ogrodzeniowe z nadrukiem posiadają kasety wyposażone we wszystkie standardowe usprawnienia, w tym również funkcjonalny mechanizm hamujący, zapobiegający gwałtownemu zwinięciu się rolki oraz plątaniu pasów. Podobnie jak w przypadku standardowych systemów, do każdej kasety dołączony jest ułatwiający montaż uchwyt oraz zestaw kołków umożliwiający stabilne przymocowanie do ściany. Cena i czas realizacji usługi może różnić się w zależności od długości i rodzaju taśmy, a także ilości szczegółów zamówionego nadruku.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości

Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl