Strona główna » Reklama Digital » Totemy reklamowe
Kategorie
Bestsellery
Promocje
1
PromocjaSłupek odgradzający złoty z talerzykiem

Słupek odgradzający złoty z talerzykiem299,00 zł259,90 zł brutto211,30 zł netto

PromocjaKaseta ścienna z taśmą czarną 200 cm

Kaseta ścienna ze stali nierdzewnej z taśmą 250 cm209,00 zł179,90 zł brutto146,26 zł netto

PromocjaZestaw słupków Cafeteria - chrome

Zestaw słupków Cafeteria - chrome349,00 zł309,00 zł brutto251,22 zł netto

Totemy reklamowe

Totemy reklamowe
Filmy reklamowe czy grafiki – na urządzeniach, które proponujemy w tej kategorii możesz wyświetlać wszystko, co tylko sobie zażyczysz. Prezentujemy totemy multimedialne (wystawowe), które mogą służyć do promocji usług i produktów lub pokazywania istotnych informacji, na przykład w muzeach. W ofercie dostępne są totemy wystawowe dwustronne, dzięki czemu możesz wyświetlać dwie różne reklamy na raz! Promuj produkty i usługi jeszcze lepiej z naszymi nowoczesnymi urządzeniami.

Totemy sklepowe – wysoka jakość wyświetlania grafik i filmów

Sam zajmujesz się projektowaniem różnych form promocji? A może robi to Twój zespół marketingowy? Decydując się na zakup urządzeń, które proponujemy w tej kategorii możesz z powodzeniem wyświetlać reklamy świetlne, grafiki oraz tekst w najwyższej jakości. Wyraźne kontury, a także dobrze odzwierciedlone kolory sprawią, że multimedialne ekrany wystawowe przyciągną spojrzenia Twoich klientów. To, co będą one pokazywały zależy w 100% od Ciebie!

Totemy multimedialne i wystawowe – nowoczesne ekrany

W ofercie znajdziesz także stojaki na monitory, które mogą być dostosowane do identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Dzięki temu reklama świetlna będzie jeszcze lepiej dostosowana do Twojej marki. Na ekranach, które znajdziesz w tej kategorii możesz z powodzeniem wyświetlać też ważne informacje czy instrukcje, na przykład mapy galerii handlowych czy sposób postępowania składania konkretnych dokumentów w urzędzie. Jest to nowoczesny nośnik komunikacji wizualnej każdej firmy oraz instytucji.

Dodatkowe opcje przeglądania

Wszystkie prawa zastrzeżone 2023 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu