Strona główna » Słupki z taśmą
Kategorie
Bestsellery
Promocje
1
PromocjaKaseta ścienna ze stali nierdzewnej z taśmą ostrzegawczą 8m

Kaseta ścienna z taśmą ostrzegawczą 8m549,90 zł479,90 zł brutto390,16 zł netto

PromocjaSznur czerwony welurowy 200 cm do słupka złotego

Sznur czerwony welurowy 170 cm do słupka złotego169,90 zł129,00 zł brutto104,88 zł netto

PromocjaStojak do Menu A4

Stojak do Menu A4249,00 zł229,00 zł brutto186,18 zł netto

PromocjaUniwersalny stojak na iPada z kątem nachylenia do 22”

Uniwersalny stojak na iPada z kątem nachylenia do 22”1 230,00 zł1 271,94 zł brutto1 034,10 zł netto

Słupki z taśmą

Słupki z taśmą W naszym sklepie znajdziecie największy wybór słupków z taśmą odgradzającą. Oferujemy produkty wysokiej jakości w trzech kolorach: srebrnym, czarnym malowanym proszkowo oraz czerwonym. Do każdego słupka można wybrać stosowną taśmę wyciąganą o odpowiedniej długości czy kolorze. Dostępne długości taśmy samozwijającej się to: 200 cm, 230 cm, 250 cm, 365 cm, 400 cm. Posiadamy taśmy w jednolitym kolorze niebieskim, czarnym, czerwonym, zielonym lub taśmy ostrzegawcze w paski (żółto-czarne bądź biało-czerwone). Są także akcesoria do słupków z taśmami, np. ramki informacyjne do zamontowania na słupku (format A4 i A3) czy półkula sprzedażowa. Istnieje możliwość wykonania spersonalizowanego nadruku cyfrowego na taśmie.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości

Słupki z taśmą to bardzo ciekawa propozycja dla wielu podmiotów gospodarczych czy miejsc użyteczności publicznej. Taśma samozwijająca znajduje się w odpowiednio zabezpieczonej kasecie, która wyposażona jest z mechanizm zwijający taśmę. Mechanizm zwijający taśmę jest tak skonstruowany, aby taśma zwijała się prawidłowo oraz aby zwijając się nie obijała się o słupek odgradzający. Kaseta jest szczelnie zamknięta; dzięki temu pomimo wielokrotnego rozwijania i zwijania taśmy nie ma możliwości, by kaseta się otworzyła. Na życzenie naszych klientów możemy wykonać niestandardową długość taśmy samozwijającej, odpowiadającą potrzebom naszych klientów. Należy oczywiście pamiętać, że długość taśmy nie może przekraczać pewnej długości, ponieważ zagraża to stabilności słupka hotelowego z taśmą.

Posiadamy różne kolory taśm samozwijających. Istnieje również możliwość wykonania napisu na taśmie samozwijającej; może być to logo firmy lub nazwa wydarzenia, podczas którego słupki z wyciąganą taśmą są wykorzystywane. Napis na zamówienie na taśmie wydłuża realizację zamówienia, jednak ta niedogodność jest rekompensowana przez profesjonalną jakość wykonanego napisu. Napis na taśmie samozwijającej wykonywane są najczęściej w technologii cyfrowej.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu ustalenia szczegółów dotyczących nadruku na taśmie odgradzającej.
Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl