Strona główna » Słupki z taśmą
Kategorie
Promocje
1
Promocja HitDozownik automatyczny METEOR 1000

Dozownik automatyczny METEOR 1000169,00 zł99,00 zł brutto80,49 zł netto

Promocja HitSłupek odgradzający złoty z kulą mosiężny

Słupek odgradzający złoty z kulą mosiężny299,00 zł246,90 zł brutto200,73 zł netto

PromocjaPotykacz reklamowy Aurora SREBRNY - A2

Potykacz reklamowy Aurora SREBRNY - A2179,90 zł158,90 zł brutto129,19 zł netto

Słupki z taśmą

Słupki z taśmą
W naszym sklepie znajdziecie największy wybór słupków z taśmą odgradzającą. Oferujemy produkty wysokiej jakości w trzech kolorach: srebrnym, czarnym malowanym proszkowo oraz czerwonym. Do każdego słupka można wybrać stosowną taśmę wyciąganą o odpowiedniej długości czy kolorze. Dostępne długości taśmy samozwijającej się to: 200 cm, 230 cm, 250 cm, 365 cm, 400 cm. Posiadamy taśmy w jednolitym kolorze niebieskim, czarnym, czerwonym, zielonym lub taśmy ostrzegawcze w paski (żółto-czarne bądź biało-czerwone). Są także akcesoria do słupków z taśmami, np. ramki informacyjne do zamontowania na słupku (format A4 i A3) czy półkula sprzedażowa. Istnieje możliwość wykonania spersonalizowanego nadruku cyfrowego na taśmie.

Dodatkowe opcje przeglądania

Słupki z taśmą to bardzo ciekawa propozycja dla wielu podmiotów gospodarczych czy miejsc użyteczności publicznej. Taśma samozwijająca znajduje się w odpowiednio zabezpieczonej kasecie, która wyposażona jest z mechanizm zwijający taśmę. Mechanizm zwijający taśmę jest tak skonstruowany, aby taśma zwijała się prawidłowo oraz aby zwijając się nie obijała się o słupek odgradzający. Kaseta jest szczelnie zamknięta; dzięki temu pomimo wielokrotnego rozwijania i zwijania taśmy nie ma możliwości, by kaseta się otworzyła. Na życzenie naszych klientów możemy wykonać niestandardową długość taśmy samozwijającej, odpowiadającą potrzebom naszych klientów. Należy oczywiście pamiętać, że długość taśmy nie może przekraczać pewnej długości, ponieważ zagraża to stabilności słupka hotelowego z taśmą.

Posiadamy różne kolory taśm samozwijających. Istnieje również możliwość wykonania napisu na taśmie samozwijającej; może być to logo firmy lub nazwa wydarzenia, podczas którego słupki z wyciąganą taśmą są wykorzystywane. Napis na zamówienie na taśmie wydłuża realizację zamówienia, jednak ta niedogodność jest rekompensowana przez profesjonalną jakość wykonanego napisu. Napis na taśmie samozwijającej wykonywane są najczęściej w technologii cyfrowej.
 

W co wyposażyć stojaki odgradzające z taśmą?

 
Stworzenie bezpiecznej i w pełni funkcjonalnej przestrzeni możliwe jest dzięki dodatkowym akcesoriom, które również znajdziesz w naszej ofercie. W asortymencie proponujemy szeroki wybór rozwiązań, które doskonale sprawdzą się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów. Jedną z naszych propozycji jest uchwyt do ściany, dzięki któremu możliwe staje się zabezpieczenie przestrzeni, rozpoczynające się nie od samego stojaka, ale od samej ściany, do której zamontowana zostanie taśma. Słupki odgradzające z taśmą oraz systemem naściennym pozwalają zwiększyć ochronę przed dostępem osób niepożądanych, zapewniając dodatkowo estetykę przestrzeni.

Innym niezwykle ważnym elementem każdej konstrukcji stworzonej ze stojaków odgradzających jest ramka informacyjna, dostępna wśród akcesoriów do słupków z taśmą dostępnych na Naszym sklepie. Można ją zamontować na dowolnym słupku, a wewnątrz umieścić wcześniej przygotowany tekst, który pozwoli na łatwiejszą i bardziej komfortową organizację. Dla bardziej wymagających konstrukcji polecamy także specjalne głowice na pachołki lub słupki, które umożliwiają rozwinięcie taśmy nie tylko w dwie strony, ale nawet cztery.

Ale to nie wszystko! W naszej ofercie znajdziesz także specjalne półkule do ekspozycji produktów - dzięki odpowiednio zaprojektowanemu systemu montażowemu możesz je z powodzeniem umieścić na stojaku. Wewnątrz wrzuć gadżety promocyjne, słodkości lub inne drobne artykuły, po które klient może sięgnąć w oczekiwaniu na swoją kolej. Rozwiązanie to doskonale sprawdzi się w przypadku hoteli, imprez targowych, ale także w sklepach. Dodatkowymi akcesoriami, które również znajdziesz w naszej ofercie są specjalne pokrowce na stojaki odgradzające. Dzięki nim możesz przechowywać je w dowolnym miejscu bez zmartwienia o ich stan.
 

Gdzie sprawdzą się słupki odgradzające z taśmą?

 
Można ich użyć w praktycznie każdej przestrzeni, która wymaga rozgraniczenia jakiegoś rozgraniczenia pomiędzy częścią użytkową, a niedostępną dla klientów czy nawet pracowników. Stojaki odgradzające mogą być użyte zarówno w hotelach, restauracjach, lotniskach, szkołach, magazynach, halach produkcyjnych i innych przestrzeniach przemysłowych, jak i w na zewnątrz: na parkingach czy drogach. Słupki oddzielające doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku awarii maszyny, posadzki czy elewacji, ale także w przypadku chęci oddzielenia konkretnej przestrzeni w celu lepszej organizacji np. wydzielenia trasy kolejki oczekujących. W zależności od tego, jakie są aktualne potrzeby możemy samodzielnie dopasowywać długość oraz kształt przestrzeni, który chcemy odgrodzić. Pomogą w tym specjalne systemy, w które zostały wyposażone słupki w postaci automatów zwijających taśmę oraz możliwość zmiany głowicy. Co więcej, możliwe jest także wybranie pośród wielu możliwości kolorystycznych taśmy lub wykonanie całkowicie spersonalizowanego nadruku.

Masz dodatkowe pytania lub chcesz złożyć zamówienie na stojaki odgradzające zgodne z Twoimi indywidualnymi potrzebami? Pozostajemy do Twojej dyspozycji pod numerami telefonu 503 017 380 i 61 221 41 15 lub adresem mailowym sklep@slupkihotelowe.com.

 
Wszystkie prawa zastrzeżone 2024 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu