Strona główna » Stojaki reklamowe
Kategorie
Bestsellery
Promocje
1
PromocjaSznur niebieski welurowy 200 cm do słupka złotego

Sznur niebieski welurowy 170 cm do słupka złotego169,90 zł129,00 zł brutto104,88 zł netto

PromocjaSznur czerwony welurowy 200 cm

Sznur czerwony welurowy 170 cm169,90 zł129,00 zł brutto104,88 zł netto

PromocjaSznur niebieski welurowy 240 cm

Sznur niebieski welurowy 170 cm169,90 zł139,90 zł brutto113,74 zł netto

PromocjaSłupek odgradzający złoty z głowicą

Słupek odgradzający złoty z głowicą227,90 zł199,90 zł brutto162,52 zł netto

Stojaki reklamowe

Stojaki reklamowe

Zachęcają do zakupu, udzielają najważniejszych informacji, pozwalają zabić czas w trakcie długiego oczekiwania – ulotki i broszury mogą pełnić wiele różnych funkcji. Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego stojaki reklamowe pozwolą je w atrakcyjny sposób wyeksponować i dać do nich wygodny dostęp wszystkim użytkownikom. Nasze propozycje doskonale sprawdzą się w sklepie, poczekalni w przychodni lub hotelowym lobby. Można umieszczać w nich plakaty, gazety oraz katalogi lub wizytówki. Dzięki dużej różnorodności dostępnych modeli do każdej realizacji uda się znaleźć dopasowane rozwiązanie.

W branży reklamowej podstawą sukcesu jest dobra widoczność komunikatu i umiejętność zwrócenia uwagi odbiorcy. Pomysłowy design naszych stojaków pozwala im się wyróżniać - połączenie oryginalnych kształtów i ciekawej kolorystyki przyciąga wzrok, dzięki czemu szansa na zainteresowanie umieszczonymi w nich materiałami rośnie.

Tym, co cechuje nasze stojaki reklamowe, jest nie tylko elegancki wygląd, ale również duża wytrzymałość. Do ich tworzenia wykorzystano solidne materiały, które sprawiają, że konstrukcja jest stabilna, między innymi malowane proszkowo aluminium, przezroczystą pleksi oraz doskonale opierającą się korozji stal. Mimo dużej trwałości, nasze stojaki reklamowe pozostają bardzo lekkie, dzięki czemu można wedle uznania przestawić je w nowe miejsce. Posiadamy również modele składane.

Jeżeli szukają Państwo rozwiązania w przystępnej cenie, które pozwoli na skuteczne zaprezentowanie materiałów promocyjnych, nasze stojaki będą wartą rozważenia propozycją.


 

Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl