Strona główna » Stojaki reklamowe » Stojaki na menu
Bestsellery
Promocje
1
PromocjaSznur czerwony welurowy 200 cm

Sznur czerwony welurowy 200 cm169,90 zł139,90 zł brutto113,74 zł netto

PromocjaSznur czerwony welurowy 200 cm do słupka złotego

Sznur czerwony welurowy 200 cm do słupka złotego169,90 zł139,90 zł brutto113,74 zł netto

Stojaki na menu

Stojaki na menu

Jednym z elementów wyposażenia, który często spotkać można w restauracjach, barach lub kawiarniach, są ulokowane przed wejściem stojaki i gabloty na menu. Lokale wykorzystują je do zachęcenia gości - najczęściej znajdują się w nich informacje odnośnie serwowanych potraw, ceny lub aktualne promocje. Aby przyciągnąć uwagę gości, zadbać należy nie tylko o atrakcyjność umieszczonych wewnątrz informacji, ale również o ciekawy wygląd samej gabloty. Niezależnie od tego, czy będzie to tradycyjna pizzeria czy modna knajpa z kuchnią fusion - w ofercie naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy dla Państwa kilka eleganckich i stylowych propozycji.

Prezentowane w tej kategorii stojaki na menu różnią się między sobą przede wszystkim konstrukcją. W zależności od rozmiarów oferty mogą Państwo zdecydować się na modele z pojedynczym, podwójnym, a nawet poczwórnym panelem. Wygodny mechanizm zamykający pozwoli na swobodną wymianę plansz i zabezpieczy je przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg lub silne promieniowanie UV.

Aby w pełni wywiązywać się ze swojego zadania, stojaki na menu muszą posiadać solidną i stabilną konstrukcję, tak, aby nie przewrócił ich silniejszy podmuch wiatru lub przypadkowe uderzenie. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości stali, nasze gabloty są wytrzymałe, a jednocześnie bardzo eleganckie. Wybrane modele posiadają również nowoczesne podświetlenie LED, dlatego nawet po zmroku goście będą mogli bez przeszkód zapoznać się ze szczegółami oferty.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości

Wszystkie prawa zastrzeżone 2020 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl