Strona główna » Stojaki reklamowe » Stojaki na menu
Kategorie
Bestsellery
Promocje
1
Promocja HitSłupek odgradzający złoty ze sznurem / liną

Słupek odgradzający złoty z kulą239,00 zł189,90 zł brutto154,39 zł netto

PromocjaSłupek złoty

Słupek odgradzający złoty "Współczesny"549,00 zł499,00 zł brutto405,69 zł netto

PromocjaStojak do Menu A4

Stojak do Menu A4249,00 zł229,00 zł brutto186,18 zł netto

Nowość PromocjaSłupek odgradzający srebrny z kulą ROYAL

Słupek odgradzający srebrny z kulą ROYAL219,90 zł179,90 zł brutto146,26 zł netto

Stojaki na menu

Stojaki na menu

Jednym z elementów wyposażenia, który często spotkać można w restauracjach, barach lub kawiarniach, są ulokowane przed wejściem stojaki i gabloty na menu. Lokale wykorzystują je do zachęcenia gości - najczęściej znajdują się w nich informacje odnośnie serwowanych potraw, ceny lub aktualne promocje. Aby przyciągnąć uwagę gości, zadbać należy nie tylko o atrakcyjność umieszczonych wewnątrz informacji, ale również o ciekawy wygląd samej gabloty. Niezależnie od tego, czy będzie to tradycyjna pizzeria czy modna knajpa z kuchnią fusion - w ofercie naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy dla Państwa kilka eleganckich i stylowych propozycji.

Prezentowane w tej kategorii stojaki na menu różnią się między sobą przede wszystkim konstrukcją. W zależności od rozmiarów oferty mogą Państwo zdecydować się na modele z pojedynczym, podwójnym, a nawet poczwórnym panelem. Wygodny mechanizm zamykający pozwoli na swobodną wymianę plansz i zabezpieczy je przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg lub silne promieniowanie UV.

Aby w pełni wywiązywać się ze swojego zadania, stojaki na menu muszą posiadać solidną i stabilną konstrukcję, tak, aby nie przewrócił ich silniejszy podmuch wiatru lub przypadkowe uderzenie. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości stali, nasze gabloty są wytrzymałe, a jednocześnie bardzo eleganckie. Wybrane modele posiadają również nowoczesne podświetlenie LED, dlatego nawet po zmroku goście będą mogli bez przeszkód zapoznać się ze szczegółami oferty.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości

Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl