Strona główna » Kasety z taśmą » Kasety z taśmą ostrzegawczą
Kategorie
Bestsellery
Promocje
1
PromocjaSłupek odgradzający złoty z talerzykiem

Słupek odgradzający złoty z talerzykiem299,00 zł238,00 zł brutto193,50 zł netto

PromocjaSznur czerwony welurowy 200 cm

Sznur czerwony welurowy 170 cm169,90 zł129,00 zł brutto104,88 zł netto

PromocjaSznur niebieski welurowy 240 cm

Sznur niebieski welurowy 170 cm169,90 zł139,90 zł brutto113,74 zł netto

PromocjaKaseta ścienna z taśmą czarną 200 cm

Kaseta ścienna ze stali nierdzewnej z taśmą 250 cm209,00 zł179,90 zł brutto146,26 zł netto

Kasety z taśmą ostrzegawczą

Kasety z taśmą ostrzegawczą

Rozwiązaniem, które skutecznie pozwoli odgrodzić niebezpieczny teren lub zablokować niedostępne przejście, będą taśmy ostrzegawcze. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą je Państwo w kilku wersjach kolorystycznych, w formie kaset ściennych z opcją wielokrotnego zwijania i rozwijania. Charakterystyczne czerwono-białe lub żółto-czarne pasy będą doskonale widoczne już z daleka i staną się dla przechodzących czytelnym komunikatem. Skuteczność w połączeniu z atrakcyjną ceną sprawia, że z taśmami ostrzegawczymi można spotkać się w wielu różnych miejscach, między innymi na placach budowy, podczas remontu dróg lub w niektórych zakładach produkcyjnych i magazynach.

Dzięki dużej wytrzymałości i możliwości wielokrotnego użytku, proponowane w naszej ofercie taśmy będą praktyczną alternatywą dla swoich foliowych odpowiedników. Kasety wyposażone są w system hamowania, który zapobiegnie nieoczekiwanemu zwijaniu, a także mechanizm rozwiązujący problem plątania się wstęgi. Każda z propozycji sprzedawana jest w komplecie z uchwytem oraz zestawem kołków, które umożliwiają stabilne i trwałe umocowanie urządzenia na ścianie.

Taśmy ostrzegawcze z naszej oferty z powodzeniem zastosować można zarówno w pomieszczeniach, jak i na dworze. Dzięki mocnej konstrukcji doskonale opierają się niesprzyjającej pogodzie i trudno je uszkodzić. Wymiary pasów bez przeszkód dopasować można do indywidualnych potrzeb – do Państwa dyspozycji oddajemy nie tylko taśmy o różnej długości i szerokości, ale również podwójne kasety.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości

Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl