Strona główna » Sznury do słupków
Kategorie
Bestsellery
Promocje
1
PromocjaKaseta ścienna czarna z taśmą 200 cm

Kaseta ścienna czarna z taśmą 300 cm209,90 zł185,90 zł brutto151,14 zł netto

PromocjaStojak do Menu A4

Stojak do Menu A4249,00 zł229,00 zł brutto186,18 zł netto

Nowość PromocjaSłupek odgradzający srebrny z kulą ROYAL

Słupek odgradzający srebrny z kulą ROYAL219,90 zł179,90 zł brutto146,26 zł netto

PromocjaUniwersalny stojak na iPada z kątem nachylenia do 22”

Uniwersalny stojak na iPada z kątem nachylenia do 22”1 230,00 zł1 271,94 zł brutto1 034,10 zł netto

Sznury do słupków

Sznury do słupków Nasze przedsiębiorstwo działa w Polsce już od wielu lat i zajmuje się dostarczaniem jakościowych akcesoriów wystawowych oraz reklamowych. W ostatnim czasie oferta firmy została wzbogacona między innymi o sznury do słupków ogrodzeniowych. Prezentujemy akcesoria, które są dostępne w wielu kolorach, między innymi czerwonym, szarym oraz brązowym. Każdy sznur do słupków hotelowych został wyposażony w karabińczyk zapewniający trwałe mocowanie, którego nie rozerwie nawet bardzo silny nacisk. Nasz sklep internetowy oferuje akcesoria ogrodzeniowe, które są dostępne w wielu wariantach wymiarowych – od 1,5 do 2,5 metrów długości oraz od 3 do 3,2 centymetrów średnicy.

Szerokie zastosowanie akcesorium do słupków

Sznury do słupków hotelowych mogą być wykorzystane wszędzie tam, gdzie odbywają się różnego rodzaju imprezy, jak na przykład premiery filmów, prezentacje czy też konferencje. Bardzo często są one spotykane także przy wejściach do hotelu lub ekskluzywnej restauracji, co jeszcze bardziej nadaje tym miejscom wyrafinowania oraz szyku. Ogrodzeniowe sznury hotelowe zostały stworzone przede wszystkim, aby w jak najdyskretniejszy i elegancki sposób wyznaczyć drogę gościom, pracownikom oraz obsłudze. Ogrodzenia zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni i usprawniają przesuwanie się ludzi w kolejce. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów naszego sklepu internetowego, które są dostępne w bardzo korzystnych cenach, oraz do wybrania najodpowiedniejszego asortymentu dla swoich potrzeb.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości

Sznury do słupków odgrodzeniowych dostępne są w różnych opcjach.  Oferujemy bogatą kolorystykę sznurów do słupków odgradzających. W ofercie posiadamy zarówno sznury aksamitne jak i sznury plecione. Te ostatnie mogą mieć długość dowolną dostosowaną do potrzeb Klienta.
Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl