Strona główna » Ramy na plakaty » Ramy na plakaty A2
Kategorie
Bestsellery
Promocje
1
PromocjaKaseta ścienna ze stali nierdzewnej z taśmą ostrzegawczą 8m

Kaseta ścienna z taśmą ostrzegawczą 8m549,90 zł479,90 zł brutto390,16 zł netto

PromocjaSłupek odgradzający złoty z talerzykiem

Słupek odgradzający złoty z talerzykiem299,00 zł238,00 zł brutto193,50 zł netto

PromocjaKaseta ścienna z taśmą czarną 200 cm

Kaseta ścienna ze stali nierdzewnej z taśmą 250 cm209,00 zł179,90 zł brutto146,26 zł netto

Promocja HitDozownik automatyczny METEOR 1000

Dozownik automatyczny METEOR 1000209,00 zł194,82 zł brutto158,39 zł netto

Ramy na plakaty A2

Ramy na plakaty A2 Od wielu lat dostarczamy naszym klientom akcesoria, które pomagają w organizacji przestrzeni oraz informowaniu gości i klientów o ofercie czy promocjach. Polecane przez na ramy na plakaty A2 to świetny sposób na wyeksponowanie menu restauracji, godzin otwarcia dyskontu czy usług, które wykonuje salon kosmetyczny. Polecane przez nasz sklep internetowy akcesoria można nabywać w atrakcyjnych cenach.

Gabloty na zatrzaski w niskiej cenie

Ramy do plakatów A2 to popularny i praktyczny gadżet dla właścicieli hoteli, aptek oraz innych punktów usługowych. Produkty w atrakcyjnej cenie, które znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym, zostały wykonane z aluminium wysokiej jakości, dzięki czemu akcesoria nie korodują i nienagannie się prezentują przez długi czas. Każda ramka na plakat A2 jest ponadto wyposażona w specjalne zatrzaski, które ułatwiają umieszczenie i wymianę ogłoszenia czy planszy reklamowej.

Sklep internetowy z praktycznymi akcesoriami

Ramka na plakat A2 pełni także ważną funkcję ochronną. Dzięki zastosowaniu specjalnej folii, afisz znajdujący się w niej nie jest narażony na niekorzystne działanie promieni słonecznych i wilgoci. Zabezpieczony szyld zachowuje soczyste barwy i nie blaknie wraz z upływem czasu. Nasze gabloty na afisze występują w dwóch wariantach - z ostrymi i zaokrąglonymi narożnikami oraz w kilku wersjach kolorystycznych. Polecane w naszym sklepie internetowym akcesoria w niskiej cenie to znakomity sposób na uzupełnienie wyposażenia. Zachęcamy Państwa do przejrzenia pozostałych proponowanych przez nas produktów.
 

Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl