Strona główna » Potykacze reklamowe
Kategorie
Bestsellery
Promocje
1
PromocjaSznur czarny welurowy 200 cm

Sznur czarny welurowy 170 cm169,90 zł139,90 zł brutto113,74 zł netto

PromocjaSłupek złoty

Słupek odgradzający złoty "Współczesny"549,00 zł499,00 zł brutto405,69 zł netto

Nowość PromocjaSłupek odgradzający srebrny z kulą ROYAL

Słupek odgradzający srebrny z kulą ROYAL219,90 zł179,90 zł brutto146,26 zł netto

Potykacze reklamowe

Potykacze reklamowe

Do promocji ulotek czy magazynów reklamowych mamy stojaki na ulotki czy foldery reklamowe. Stojaki te rozkładają się do dużych rozmiarów, jednak po złożeniu mieszczą się w małej, aluminiowej walizeczce. Tego rodzaju stojaki można zastosować nie tylko podczas targów ale także w biurze, w recepcji czy hallu. Bardzo szerokie zastosowanie znajdują także stojaki informacyjne, które wyposażone są w ramki reklamowe o różnych formatach (A4 oraz A3). Ramki są bardzo proste w obsłudze, ponieważ wykorzystują mechanizm OWZ. Ramki informacyjne przydają się podczas wystaw, w restauracji (można prezentować w nich menu) lub w przestrzeniach użyteczności publicznej, by informować o kierunku kolejki czy o sposobie obsługi klienta.


 

Powyżej znadziecie szeroką gamę produktów, dzięki którym skutecznie zareklamujecie swoje produkty bądź usługi i dzięki którym przyciągniecie do siebie rzesze klientów. Polecamy modne w tym sezonie potykacze reklamowe wykonane z aluminium lub z drewna. Posiadamy potykacze wyposażone w ramkę "otwórz-włóż-zamknij", potykacze z białą tablicą suchościeralną bądź potykacze z czarną tablicą. Do prezentacji ulotek i materiałów reklamowych mamy wysokie stojaki na ulotki i foldery, natomiast do umieszczania skondensowanych informacji polecamy stojaki informacyjno-reklamowe z ramkami w dowolnym formacie. W ramce można umieścić informację o firmie, produkcie, menu lub pokazać, w jaki sposób odbywa się obsługa klienta.
 
Aby dobrze zaprezentować swoją firmę podczas targów lub żeby efektywnie reklamować się w przestrzeni dookoła swojego sklepu czy punktu usługowego, trzeba użyć odpowiednich narzędzi. Bardzo popularnym rozwiązaniem ostatnimi czasy stały się potykacze reklamowe, które w naszym sklepie dostępne są w różnych rozmiarach oraz w różnych wariantach jeśli chodzi o materiał, z którego potykacze są wykonane. Polecamy potykacze wykonane z profilu aluminiowego z ramką "otwórz-włóż-zamknij", popularnie zwaną ramką OWZ; posiadamy potykacze wyposażone w tablicę suchościeralną białą, na której można codziennie wykonywać nowy napis specjalnym pisakiem; są też najmodniejsze w tym sezonie potykacze drewniane z czarną tablicą do zmywania na mokro.
Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl