Strona główna » Stojaki reklamowe » Stojaki reklamowo-informacyjne
Kategorie
Bestsellery
Promocje
1
PromocjaSznur czarny welurowy 200 cm

Sznur czarny welurowy 170 cm169,90 zł139,90 zł brutto113,74 zł netto

PromocjaKaseta ścienna czarna z taśmą 200 cm

Kaseta ścienna czarna z taśmą 300 cm209,90 zł185,90 zł brutto151,14 zł netto

PromocjaSłupek odgradzający złoty z głowicą

Słupek odgradzający złoty z głowicą227,90 zł199,90 zł brutto162,52 zł netto

Stojaki reklamowo-informacyjne

Stojaki reklamowo-informacyjne Oferujemy bogaty asortyment stojaków reklamowo-informacyjnych na aluminiowej nodze. Stojaki reklamowe posiadają ramkę OWZ (otwórz-włóż-zatrzaśnij) w formacie A2, A3 lub A4. W większości przypadków można regulować sposób ekspozycji ramki, dostosowując ją własnoręcznie do indywidualnych potrzeb. Ramka może być eksponowana zarówno wertykalnie jak i horyzontalnie, czyli poziomo bądź pionowo. Najczęściej stojaki reklamowo-informacyjne używane są w restauracjach jako stojaki do menu. Posiadamy zarówno stojaki na menu do stosowania wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Dostępny jest także stojak reklamowy z gablotą zamykaną na klucz. Tę gablotę na nóżce można wystawić na zewnątrz hotelu, restauracji, centrum konferencyjnego bądź targowego.
 

Różne rodzaje ramek informacyjnych na nóżce

Stojak informacyjny na nóżce wyposażony w ramkę OWZ to przydatny produkt w wielu różnych miejscach. W ramce umieszczonej na solidnej nodze można umieścić informacje o promocji, o obniżce cen, o rabatach ale także wypromować menu (niektóre stojaki nazywane są także menu board - z angielskiego "tablica na menu") lub pokazać miejsce zbórki, wyznaczyć punkt oczekiwania na przyjście kelnera czy oznaczyć początek kolejki.

Menu board w pionie i poziomie

Wiele z produktów w tej kategorii to praktyczne stojaki reklamowe, których ramkę OWZ można umieszczać zarównio w pionie jak i poziomie, na co pozwala specjalny mechanizm, na którym umieszczona jest ramka. Inne ramki informacyjne lub menuboardy są na stałe zamontowane na aluminiowej nodze stojaka informacyjnego. W tym wypadku nie można zmieniać kierunku ustawienia ramki OWZ.

Stojak na menu z zamykaną gablotą

Dla restauracji szczególnie polecany jest bardzo porządny stojak na menu wyposażony w zamykaną na kluczyk gablotkę. Tego rodzaju prezentacja menu robi dobre wrażenie na klientach. Stojak na menu z gablotką można wystawiać przed lokalem, na chodniku, placu bądź ulicy.

Stojaki informacyjne dla hoteli -- restauracji -- gastronomii -- kościoła -- muzeum -- galerii sztuki -- centrum handlowego -- sali koncertowej -- opery -- teatru -- sali konferencyjnej -- stoiska targowego -- szkoły -- salonu samochodowego -- lotniska -- dworca -- centrum informacji turystycznej -- centrum informacji pasażerskiej. Niezbędne podczas imprez targowych, gastronomicznych, konferencji, koncertów, występów, eventów sportowych, drzwi otwartych, promocji. 
Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl