Strona główna » Stojaki reklamowe » Stojaki reklamowo-informacyjne
Kategorie
Promocje
1
PromocjaSłupek odgradzający biały z taśmą czarną 225 cm

Słupek odgradzający biały z taśmą czarną 225 cm144,90 zł132,90 zł brutto108,05 zł netto

PromocjaSłupek parkingowy 70 cm

Słupek parkingowy 70 cm249,00 zł219,00 zł brutto178,05 zł netto

PromocjaGablota wewnętrzna EXTRA PLATA - różne formaty

Gablota wewnętrzna NATURA - różne formaty409,00 zł359,00 zł brutto291,87 zł netto

Stojaki reklamowo-informacyjne

Stojaki reklamowo-informacyjne
Oferujemy bogaty asortyment stojaków reklamowo-informacyjnych na aluminiowej nodze. Stojaki reklamowe posiadają ramkę OWZ (otwórz-włóż-zatrzaśnij) w formacie A2, A3 lub A4. W większości przypadków można regulować sposób ekspozycji ramki, dostosowując ją własnoręcznie do indywidualnych potrzeb. Ramka może być eksponowana zarówno wertykalnie jak i horyzontalnie, czyli poziomo bądź pionowo. Najczęściej stojaki reklamowo-informacyjne używane są w restauracjach jako stojaki do menu. Posiadamy zarówno stojaki na menu do stosowania wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Dostępny jest także stojak reklamowy z gablotą zamykaną na klucz. Tę gablotę na nóżce można wystawić na zewnątrz hotelu, restauracji, centrum konferencyjnego bądź targowego.
W naszym sklepie znaleźć można wiele modeli standów reklamowych, które w różnych branżach wykorzystywane są w celach promocyjnych i informacyjnych. Możliwości zastosowania stojaków reklamowych jest wiele. Wpływa na to nawet budowa ekspozytorów, pozwalająca dostosować je do indywidualnych potrzeb użytkowników.


Stojaki reklamowe na ulotki – dlaczego i kiedy warto?

 
Stojak informacyjny pozwala eksponować określone informacje w formie wydruków. Mogą to być zarówno plansze w różnych formatach, jak i ulotki, broszury, katalogi, wizytówki i wiele innych materiałów tego typu. Stand reklamowy na nóżce posiada ramkę typu OWZ (otwórz-włóż-zatrzaśnij), do której wkłada się dostosowany do jej wielkości wydruk. Większość modeli wyposażono w ramki regulowane, czyli takie, które można umieszczać w pozycji pionowej lub poziomej. Stojaki na nóżce używane są m.in. w restauracjach, hotelach, urzędach, instytucjach kultury i w wielu innych obiektach o charakterze handlowym czy usługowym oraz na targach i w trakcie różnych wydarzeń, np. konferencji. Stojak reklamowy stawia się tak wewnątrz, jak i na zewnątrz – w zależności od indywidualnych potrzeb i okoliczności. Niektóre słupki informacyjne posiadają gablotę zamykaną na klucz, co pozwala na ich wykorzystanie w sytuacji, gdy przykłada się szczególną wagę do bezpieczeństwa prezentowanego druku, co ma miejsce choćby w różnych budynkach użyteczności publicznej.
 

Stand reklamowy – jaki stojak informacyjny wybrać?

 
Dostępne w naszej ofercie stojaki dostępne są w różnych wariantach. Znaleźć tu można m.in. stojak na prospekty w wersji składanej z kuferkiem, pozwalającej swobodnie przenosić go z miejsca na miejsce. Oferujemy także stojak na reklamę na nóżce, przeznaczony do prezentowania planszy albo plakatu w wybranym formacie. Niektóre z tych słupków informacyjnych posiadają kierunkowskaz, który dodatkowo wspomaga zarządzanie przestrzenią i ruchem gości. W naszym sklepie nie brakuje również menu boardów, czyli ekspozytorów na restauracyjne menu. Stojaki reklamowe potykacze to z kolei typ ekspozytora, który wyposażono w dużą tablicę – albo z ramką do wydruku, albo tablicą, na której kredą zapisuje się informacje o aktualnej ofercie. Taki stand reklamowy polecany jest lokalom gastronomicznym i pubom.
 

Stojak na reklamę – materiał wykonania

 
Stojaki wykonane są z różnych materiałów, m.in. stali lub aluminium. Pierwsze z wymienionych tworzyw charakteryzuje się dużą wytrzymałością na zniszczenia i odpornością na uszkodzenia oraz korozję, dlatego z powodzeniem używać go można na zewnątrz. Jeśli chodzi o aluminium, to za zakupem akcesorium z tego właśnie materiału przemawia fakt, że jest on trwały i lekki, co bardzo ułatwia późniejsze przenoszenie ekspozytora. Drewniane stojaki reklamowe sprawdzą się w pomieszczeniach, w których postawiono na aranżacje z wykorzystaniem innych drewnianych elementów.
Dbamy o to, by w naszym sklepie nie zabrakło akcesoriów, spełniających oczekiwania różnych klientów. Dlatego znaleźć tu można zarówno potykacz, jak i stojak reklamowy na ulotki, stojak informacyjny na plakat, ekspozytor kaskadowy i drabinkowy, a także wiele innych. Każdy producent stojaków reklamowych, którego produkty dostępne są w naszym sklepie, dba o jakość i funkcjonalność swoich akcesoriów.
 

Różne rodzaje ramek informacyjnych na nóżce

 
Stojak informacyjny na nóżce wyposażony w ramkę OWZ to przydatny produkt w wielu różnych miejscach. W ramce umieszczonej na solidnej nodze można umieścić informacje o promocji, o obniżce cen, o rabatach ale także wypromować menu (niektóre stojaki nazywane są także menu board - z angielskiego "tablica na menu") lub pokazać miejsce zbiórki, wyznaczyć punkt oczekiwania na przyjście kelnera czy oznaczyć początek kolejki.
 

Menu board w pionie i poziomie

 
Wiele z produktów w tej kategorii to praktyczne stojaki reklamowe, których ramkę OWZ można umieszczać zarówno w pionie jak i poziomie, na co pozwala specjalny mechanizm, na którym umieszczona jest ramka. Inne ramki informacyjne lub menuboardy są na stałe zamontowane na aluminiowej nodze stojaka informacyjnego. W tym wypadku nie można zmieniać kierunku ustawienia ramki OWZ.
 

Stojak na menu z zamykaną gablotą

 
Dla restauracji szczególnie polecany jest bardzo porządny stojak na menu wyposażony w zamykaną na kluczyk gablotkę. Tego rodzaju prezentacja menu robi dobre wrażenie na klientach. Stojak na menu z gablotką można wystawiać przed lokalem, na chodniku, placu bądź ulicy.
Stojaki informacyjne przeznaczone są dla hoteli -- restauracji -- gastronomii -- kościoła -- muzeum -- galerii sztuki -- centrum handlowego -- sali koncertowej -- opery -- teatru -- sali konferencyjnej -- stoiska targowego -- szkoły -- salonu samochodowego -- lotniska -- dworca -- centrum informacji turystycznej -- centrum informacji pasażerskiej. Niezbędne podczas imprez targowych, gastronomicznych, konferencji, koncertów, występów, eventów sportowych, drzwi otwartych, promocji.
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a w razie wątpliwości – do kontaktu z nami!
Wszystkie prawa zastrzeżone 2024 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu