Strona główna » Stojaki reklamowe » Stojaki reklamowo-informacyjne
Bestsellery
Promocje

Stojaki reklamowo-informacyjne

Stojaki reklamowo-informacyjne Oferujemy bogaty asortyment stojaków reklamowo-informacyjnych na aluminiowej nodze. Stojaki reklamowe posiadają ramkę OWZ (otwórz-włóż-zatrzaśnij) w formacie A2, A3 lub A4. W większości przypadków można regulować sposób ekspozycji ramki, dostosowując ją własnoręcznie do indywidualnych potrzeb. Ramka może być eksponowana zarówno wertykalnie jak i horyzontalnie, czyli poziomo bądź pionowo. Najczęściej stojaki reklamowo-informacyjne używane są w restauracjach jako stojaki do menu. Posiadamy zarówno stojaki na menu do stosowania wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Dostępny jest także stojak reklamowy z gablotą zamykaną na klucz. Tę gablotę na nóżce można wystawić na zewnątrz hotelu, restauracji, centrum konferencyjnego bądź targowego.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości

Różne rodzaje ramek informacyjnych na nóżce

Stojak informacyjny na nóżce wyposażony w ramkę OWZ to przydatny produkt w wielu różnych miejscach. W ramce umieszczonej na solidnej nodze można umieścić informacje o promocji, o obniżce cen, o rabatach ale także wypromować menu (niektóre stojaki nazywane są także menu board - z angielskiego "tablica na menu") lub pokazać miejsce zbórki, wyznaczyć punkt oczekiwania na przyjście kelnera czy oznaczyć początek kolejki.

Menu board w pionie i poziomie

Wiele z produktów w tej kategorii to praktyczne stojaki reklamowe, których ramkę OWZ można umieszczać zarównio w pionie jak i poziomie, na co pozwala specjalny mechanizm, na którym umieszczona jest ramka. Inne ramki informacyjne lub menuboardy są na stałe zamontowane na aluminiowej nodze stojaka informacyjnego. W tym wypadku nie można zmieniać kierunku ustawienia ramki OWZ.

Stojak na menu z zamykaną gablotą

Dla restauracji szczególnie polecany jest bardzo porządny stojak na menu wyposażony w zamykaną na kluczyk gablotkę. Tego rodzaju prezentacja menu robi dobre wrażenie na klientach. Stojak na menu z gablotką można wystawiać przed lokalem, na chodniku, placu bądź ulicy.

Stojaki informacyjne dla hoteli -- restauracji -- gastronomii -- kościoła -- muzeum -- galerii sztuki -- centrum handlowego -- sali koncertowej -- opery -- teatru -- sali konferencyjnej -- stoiska targowego -- szkoły -- salonu samochodowego -- lotniska -- dworca -- centrum informacji turystycznej -- centrum informacji pasażerskiej. Niezbędne podczas imprez targowych, gastronomicznych, konferencji, koncertów, występów, eventów sportowych, drzwi otwartych, promocji. 
Wszystkie prawa zastrzeżone 2020 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl