Strona główna » Ramy na plakaty » Ramy na plakaty A0
Kategorie
Bestsellery
Promocje
1
PromocjaSznur czerwony welurowy 200 cm

Sznur czerwony welurowy 170 cm169,90 zł129,00 zł brutto104,88 zł netto

Nowość PromocjaSłupek odgradzający złoty ROYAL

Słupek odgradzający złoty ROYAL239,90 zł199,90 zł brutto162,52 zł netto

Ramy na plakaty A0

Ramy na plakaty A0 Wyposażenie sklepu, punktu usługowego czy udekorowanie witryny powinno być przemyślane. Zakup akcesoriów reklamowych, które pomogą nam w wyeksponowaniu oferty, będą tutaj w cenie. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo m.in. duże ramy na plakaty, dzięki którym zaprezentujecie menu, aktualną promocję lub usługę, którą chcecie wyróżnić.

Duże akcesoria reklamowe w niskiej cenie

Ramy na plakaty A0 to praktyczny, prosty i sprawdzony sposób na wygospodarowanie miejsca, w którym umieścimy materiały reklamowe skierowane do klientów. Mogą także pełnić funkcje dekoracyjną, jeśli zdecydujemy się umieścić w nich np. tematyczne fotografie czy reprodukcje obrazów. Oprawione w ramy plakaty w dużym formacie A0 można powiesić na ścianie, zamontować w witrynie lub wyeksponować na podłodze. W każdym z tych wariantów będą się znakomicie prezentować i zabezpieczać arkusz papieru umieszczony w środku.

Zaprezentuj swoją ofertę

Dostępne w naszym sklepie internetowym ramy do plakatów A0 w korzystnej cenie posiadają system zatrzasków, które ułatwiają szybką wymianę eksponowanych elementów oraz stanowią skuteczną ochroną dla papieru z nadrukiem przed wyślizgnięciem się. Akcesoria reklamowe zostały wykonane z solidnych materiałów w neutralnych kolorach, które będą pasować do większości wnętrz. Duże oprawy w formacie A0 można nabyć w naszym sklepie internetowym w wersji podstawowej oraz podświetlonej.
 

Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl