Strona główna » Taśma odgradzająca

Taśma odgradzająca

Data dodania: 24-09-2018
TAŚMA ODGRADZAJĄCA
 
alt
Słupki z taśmą samozwijającą to bardzo ciekawa propozycja dla wielu podmiotów gospodarczych czy miejsc użyteczności publicznej. Taśma samozwijająca znajduje się w odpowiednio zabezpieczonej kasecie, która wyposażona jest z mechanizm zwijający taśmę. Mechanizm zwijający taśmę jest tak skonstruowany, aby taśma zwijała się prawidłowo oraz aby zwijając się nie obijała się o słupek odgradzający. Kaseta jest szczelnie zamknięta; dzięki temu pomimo wielokrotnego rozwijania i zwijania taśmy nie ma możliwości, by kaseta się otworzyła. Na życzenie naszych klientów możemy wykonać niestandardową długość taśmy samozwijającej, odpowiadającą potrzebom naszych klientów. Należy oczywiście pamiętać, że długość taśmy nie może przekraczać pewnej długości, ponieważ zagraża to stabilności słupka hotelowego z taśmą.

Posiadamy różne kolory taśm samozwijających. Istnieje również możliwość wykonania napisu na taśmie samozwijającej; może być to logo firmy lub nazwa wydarzenia, podczas którego słupki z wyciąganą taśmą są wykorzystywane. Napis na zamówienie na taśmie wydłuża realizację zamówienia, jednak ta niedogodność jest rekompensowana przez profesjonalną jakość wykonanego napisu. Napis na taśmie samozwijającej wykonywane są najczęściej w technologii cyfrowej.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu ustalenia szczegółów dotyczących nadruku na taśmie odgradzającej.

Przejdź do strony głównej
Wszystkie prawa zastrzeżone 2023 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu