Strona główna » Potykacze reklamowe
Bestsellery
Promocje
1
Promocja HitSłupek odgradzający złoty ze sznurem / liną

Słupek odgradzający złoty z kulą249,00 zł199,90 zł brutto162,52 zł netto

Promocja Sznur niebieski welurowy 240 cm

Sznur niebieski welurowy 240 cm169,90 zł139,90 zł brutto113,74 zł netto

PromocjaKaseta ścienna czarna z taśmą 200 cm

Kaseta ścienna czarna z taśmą 200 cm229,90 zł199,90 zł brutto162,52 zł netto

Potykacze reklamowe

Potykacze reklamowe

Do promocji ulotek czy magazynów reklamowych mamy stojaki na ulotki czy foldery reklamowe. Stojaki te rozkładają się do dużych rozmiarów, jednak po złożeniu mieszczą się w małej, aluminiowej walizeczce. Tego rodzaju stojaki można zastosować nie tylko podczas targów ale także w biurze, w recepcji czy hallu. Bardzo szerokie zastosowanie znajdują także stojaki informacyjne, które wyposażone są w ramki reklamowe o różnych formatach (A4 oraz A3). Ramki są bardzo proste w obsłudze, ponieważ wykorzystują mechanizm OWZ. Ramki informacyjne przydają się podczas wystaw, w restauracji (można prezentować w nich menu) lub w przestrzeniach użyteczności publicznej, by informować o kierunku kolejki czy o sposobie obsługi klienta.


 

Powyżej znadziecie szeroką gamę produktów, dzięki którym skutecznie zareklamujecie swoje produkty bądź usługi i dzięki którym przyciągniecie do siebie rzesze klientów. Polecamy modne w tym sezonie potykacze reklamowe wykonane z aluminium lub z drewna. Posiadamy potykacze wyposażone w ramkę "otwórz-włóż-zamknij", potykacze z białą tablicą suchościeralną bądź potykacze z czarną tablicą. Do prezentacji ulotek i materiałów reklamowych mamy wysokie stojaki na ulotki i foldery, natomiast do umieszczania skondensowanych informacji polecamy stojaki informacyjno-reklamowe z ramkami w dowolnym formacie. W ramce można umieścić informację o firmie, produkcie, menu lub pokazać, w jaki sposób odbywa się obsługa klienta.
 
Aby dobrze zaprezentować swoją firmę podczas targów lub żeby efektywnie reklamować się w przestrzeni dookoła swojego sklepu czy punktu usługowego, trzeba użyć odpowiednich narzędzi. Bardzo popularnym rozwiązaniem ostatnimi czasy stały się potykacze reklamowe, które w naszym sklepie dostępne są w różnych rozmiarach oraz w różnych wariantach jeśli chodzi o materiał, z którego potykacze są wykonane. Polecamy potykacze wykonane z profilu aluminiowego z ramką "otwórz-włóż-zamknij", popularnie zwaną ramką OWZ; posiadamy potykacze wyposażone w tablicę suchościeralną białą, na której można codziennie wykonywać nowy napis specjalnym pisakiem; są też najmodniejsze w tym sezonie potykacze drewniane z czarną tablicą do zmywania na mokro.
Wszystkie prawa zastrzeżone 2020 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl