Strona główna » Słupki z linami

Słupki z linami

Data dodania: 24-09-2018
SŁUPKI Z LINAMI
 
Słupki z linami
Słupek odgradzający z liną to bardzo eleganckie rozwiązanie, które doceniane jest przez wielu naszych klientów. Słupek hotelowy z liną może występować w dwóch kolorach - dostępne są słupki odgrodzeniowe złote oraz srebrne. Słupek odgrodzeniowy z liną może być zakończony talerzykiem do zawieszania liny, elegancką głowicą lub tradycyjną kulą. Słupki z liną pojawiają się jako wyposażenie hoteli (zwłaszcza w hotelowym foier), jako element pomagający zarządzać przestrzenią w muzeach, w galeriach sztuki, podczas wystaw, wernisaży. Słupek z liną może być także używany w kinach, restauracjach, dyskotekach, gdzie w połączeniu z czerwonym dywanem tworzą bardzo eleganckie wrażenie. Słupki z linami pojawiają się także w urzędach, w portach lotniczych, na dworcach, przy różnego rodzaju kasach biletowych.

Słupki odgrodzeniowe z linami sprawdzają się również w takich miejscach, w których jest dużo turystów, ze względu na których trzeba wyznaczyć odpowiednie strefy ruchu lub odgrodzić tłum zwiedzających od cennych eksponatów. Posiadamy szeroką gamę lin do słupków hotelowych, zarówno jeśli chodzi o długość jak i kolor. Możemy wykonać plecioną linę na wymiar, zgodnie z życzeniem klienta. 

Przejdź do strony głównej
Wszystkie prawa zastrzeżone 2023 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu