Strona główna » Taśma z nadrukiem

Taśma z nadrukiem

Data dodania: 11-10-2019

Taśmy z nadrukiem


Oferujemy naszym Klientom możliwość nadruku na taśmach odgradzających. Dotyczy to zarówno słupków jak i kaset ściennych. Nadrukować można praktycznie wszystko od logotypów, napisów lub wykonania dowolnego jednolitego koloru taśmy. Nadruk stosuje się często w miejscach, które dodatkowo chcemy by były w jakiś sposób wyróżnione. Poza funkcją wygrodzeniową mogą one pełnić dodatkowo rolę informacyjno - promocyjną. Są one wykonane w sposób trwały i odporny na uszkodzenia.

Koszt nadruku uzależniony jest od stopnia skomplikowania samego napisu lub logotypu jaki ma być umieszczony na taśmie jak i ilości zamawianych kaset lub słupków odgradzających. Dlatego najlepiej przed dokonaniem zakupu zwrócić się bezpośrednio do nas telefonicznie tel. 503 017 380 lub mejlowo sklep@slupkihotelowe.com i poprosić o wycenę usługi. Można wysłać nam również projekt logo dla ułatwienia nam tego zadania.

ZOBACZ OFERTĘ NA TAŚMA Z NADRUKIEM...

Przejdź do strony głównej
Wszystkie prawa zastrzeżone 2024 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu