Strona główna » Systemy odgradzające

Systemy odgradzające

Data dodania: 13-12-2018

Systemy odgradzające – do czego służą?
 

Systemy odgradzające

Wyznaczanie ciągów komunikacyjnych czy oddzielanie stref podczas eventów, konferencji, imprez targowych jest wyzwaniem, przed którym stoją organizatorzy różnego rodzaju imprez. Najlepszym sposobem, by poradzić sobie z tym zadaniem jest zaopatrzenie się w odpowiedni system odgradzający, który pomoże w efektowny sposób zarządzać przestrzenią.
 

Systemy odgradzające – gdzie stosować?
 

Systemy odgradzające potrzebne są w wielu miejscach. Nasi klienci najczęściej używają słupków odgradzających w hotelach, restauracjach, podczas różnego rodzaju eventów, targów, konferencji, spotkań promocyjnych. Systemy ze słupkami odgradzającymi przydają się w muzeach, urzędach, na lotniskach, na dworcach kolejowych, w szkołach, kościołach, miejscach pielgrzymek. Dobrze zaprojektowany system odgradzający przyda się zarówno do formowania kolejki (np. na lotnisku lub przy wejściu na targi lub koncert) jak i do wyznaczania stref niedostępnych dla ogółu klientów lub zarezerwowanych tylko dla obsługi imprezy
 

Słupki z liną czy z taśmą?
 

Istnieją dwa sposoby wykonania dobrego systemu odgradzającego. Przestrzeń można odpowiednio zagospodarować za pomocą słupków złotych lub srebrnych z liną (sznur pleciony lub sznur aksamitny zakończony srebrnym lub złotym karabińczykiem) lub wykorzystać do tego celu słupki z wyciąganą, samozwijająca się taśmą odgradzającą. Wybór systemu zależy od charakteru imprezy oraz od potrzeb organizatorów. Na lotniskach, w urzędach, muzeach, galeriach sztuki czy w centrach handlowych najczęściej spotykane są słupki hotelowe z wyciąganą taśmą. Natomiast podczas imprez targowych, wystawienniczych, w salonach sprzedaży (zwłaszcza luksusowych towarów) częściej spotyka się systemy odgradzające zbudowane ze słupków złotych lub srebrnych z sznurem lub liną.
 

Systemy odgradzające – dodatkowa szansa na promocję?
 

Zaskakujące może wydać się to, że dobrze zaprojektowany system odgradzający jest także szansą na dodatkową promocję firmy, przedsiębiorstwa, urzędu, muzeum, wydarzenia czy produktu. Dzięki dobrze dobranym akcesoriom informacyjnym i reklamowym, można dotrzeć do większej ilości klientów lub w umiejętny sposób jeszcze lepiej skonstruować ciągi komunikacyjne. Do tego celu służą:

Dzięki tym akcesoriom można informować klientów o swoich produktach, o kierunku zwiedzania lub o dokumentach niezbędnych do okazania. Zastosowanie ramek informacyjno-reklamowych jest bardzo szerokie i tylko od inwencji organizatora zależy, co znajdzie się w ramce lub misie na słupku z taśmą.
 

Różne systemy odgradzające – bogata oferta i duże doświadczenie
 

Nasz sklep www.slupkihotelowe.com ma bogate doświadczenie w sprzedaży systemów odgradzających przeznaczonych do stosowania wewnątrz budynków. Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą słupków odgradzających w różnych kolorach oraz wyposażonych w sznur lub taśmę. Aby stosownie zaprojektować system odgradzający na konferencję, targi, imprezę sportową lub kulturalną prosimy o skontaktowanie się z nami pod adresem mejlowym sklepu Slupki Hotelowe w celu przygotowania wstępnej wyceny niezbędnej ilości słupków odgradzających.


Przejdź do strony głównej
Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl