Strona główna » Słupki z taśmą - słupki odgrodzeniowe z wyciąganą taśmą samozwijającą

Słupki z taśmą - słupki odgrodzeniowe z wyciąganą taśmą samozwijającą

Data dodania: 08-01-2019

Słupki odgrodzeniowe do wygradzania przestrzeni


Słupek z taśmą

Słupki odgrodzeniowe z wyciąganą taśmą znajdują swoje zastosowanie w wielu różnych miejscach. Jest to bardzo popularne rozwiązanie, dzięki któremu można dobrze zarządzać przestrzenią , czyli wyznaczać miejsca niedostępne dla ogółu klientów czy odizolowywać przestrzenie niebezpieczne lub odseparowywać produkty od natłoku zwiedzających. Słupki z samozwijającą się taśmą okazują się przydatne:

  • Podczas przyjęć, balów, bankietów, studniówek, wesel pozwalając oddzielić miejsca przeznaczone dla obsługi imprezy od przestrzeni ogólnodostępnej. Dzięki słupkom z taśmą można też zabezpieczyć sprzęty potencjalnie niebezpieczne, do których dostępu nie powinien mieć każdy.
  • W centrach handlowych, sklepach wielkopowierzchniowych zarówno podczas prezentowania towarów luksusowych jak i dogradzania miejsc niebezpiecznych czy związanych z awarią (tu przydadzą się słupki z taśmą ostrzegawczą zółto-czarną)
  • W urzędach, na lotniskach, na dworcach PKP, dworcach autobusowych oraz innych miejscach, w których w krótkim czasie przewija się dużo ludzi. Słupki z taśmą pozwalają na wygrodzenie w czytelny sposób przestrzeni, przez co można maksymalnie wykorzystać potencjał danego miejsca oraz zapewnić sprawną obsługę klienta
 

Słupki hotelowe z taśmą do wyznaczania kolejki


Słupek z taśmą czarną

Największą zaletą słupków z samozwijającą się taśmą jest to, że można je łączyć i ustawiać w dowolny sposób. Jednym z najbardziej popularnych sposobów wykorzystania słupków z taśmą jest wyznaczanie ciągów komunikacyjnych, czyli m.in. trasy kolejki do kasy biletowej bądź odprawy paszportowej czy bagażowej na lotnisku. W bardzo łatwy sposób można stworzyć „labirynt” za pomocą słupków z taśmą i na bieżąco kontrolować i zmieniać jego długość zamykając lub otwierając kolejne śluzy. Jest to rozwiązanie bardzo często spotykane na lotniskach, w centach handlowych, w salach koncertowych lub podczas biletowanych wydarzeń kulturalnych czy sportowych.

 

Słupki z taśmą przytwierdzaną do ściany

 

W sklepach, urzędach czy muzeach o małej powierzchni można zastosować uchwyt montowany do ściany. Dzięki temu rozwiązaniu można zahaczyć samozwijającą się taśmę bezpośrednio do ściany bez konieczności stawiania drugiego słupka. Drugą bardzo ciekawą możliwością jest zamontowanie kasety naściennej z samozwijającą się taśmą znajdującą się w kasecie. Po drugiej stronie można przytwierdzić uchwyt do taśmy w ten sposób eliminując potrzebę kupowania i stawiania osobnego słupka z taśmą.

 

Projektowanie systemów ze słupkami z wyjmowaną taśmą

 

Ponieważ nasz sklep www.slupkihotelowe.com istnieje na rynku od wielu lat i ponieważ dobrze znamy się na rzeczy, proponujemy Państwu szeroką gamę produktów oraz fachową poradę odnośnie ilości i typu słupków z taśmą potrzebnych w danej przestrzeni. W przypadku problemów bądź pytań odnośnie słupków hotelowych z taśmą, prosimy o kontakt z naszym doradcą klienta. Na pewno będziecie Państwo zadowoleni!


Przejdź do strony głównej
Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl