Strona główna » Słupki z nadrukiem

Słupki z nadrukiem

Data dodania: 03-09-2018

Słupki odgradzające wyposażone w wyciąganą taśmę w zamykanej kasetce to dobre rozwiązanie dla sklepów, lotnisk, dworców kolejowych lub autobusowych, hal targowych, stoisk wystawienniczych jak również miejsc pracy, hurtowni czy magazynów. Wielokrotnie klienci pytają, czy można wykonać nadruk na takiej taśmie. Oczywiście istnieje u nas taka możliwość, a firmy, które z niej skorzystały są bardzo zadowolone zarówno z jakości nadruku jak i funkcjonalności tego rozwiązania.

Nadruk na taśmie wykonany na zamówienie to kolejny, skuteczny sposób promocji marki danej firmy, dzięki któremu nasze logo jeszcze lepiej zapadnie w pamięć klientów.

Spersonalizowany nadruk na taśmach do słupków odgradzających podbudowuje również prestiż firmy oraz miejsca, w którym słupki z taśmą są używane. Ponieważ wykonanie nadruku na wyciąganej taśmie wymaga odpowiedniego przygotowania graficznego, a samo wydrukowanie napisu bądź logo na taśmie jest pracochłonne, realizacja zamówienia na słupki z taśmą z nadrukiem trwa odrobinę dłużej niż realizacja standardowego zamówienia.

ZOBACZ OFERTĘ NA NADRUK DO SŁUPKA ODGRADZAJĄCEGO...

 


Przejdź do strony głównej
Wszystkie prawa zastrzeżone 2020 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl