Strona główna » Słupki wystawiennicze na targi

Słupki wystawiennicze na targi

Data dodania: 20-11-2018
 
  • Słupki z taśmą na targi

Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem jest wykorzystanie estetycznie wykonanych, nierzucających się w oczy słupków odgrodzeniowych z taśmą samozwijającą. Kolor taśmy można dopasować do kolorystyki logo własnej firmy. Co więcej, istnieje możliwość wykonania nadruku cyfrowego na taśmie. Warto rozważyć, czy nadruk ma być jedynie nazwą firmy czy może być związany z wydarzeniem targowym, podczas którego Twoja firma się wystawia.
 
  • Taśma na wymiar

Aby maksymalnie ułatwić korzystanie z naszych słupków z taśmą, oferujemy możliwość indywidualnego dopasowania długości taśmy do wymogów stoiska targowego. Jest to dosyć rozsądny i oszczędny pomysł - po zakończonej imprezie targowej można nadal korzystać ze słupka z taśmą samozwijającą, wyciągając tylko tyle taśmy, ile w danym momencie jest potrzebne.
 
  • Słupki z sznurem plecionym na targi

Nieco bardziej eleganckim rozwiązaniem jest ustawienie w swoim stoisku lub w jego pobliżu słupków złotych lub srebrnych połączonych plecionym sznurem. Sznur zakończony jest metalowym karabińczykiem dopasowanym do koloru słupka. Można wybierać spośród eleganckich słupków wystawienniczych zakończonych ozdobną kulą lub talerzykiem. Talerzyk ma tę zaletę, że można do niego przypiąć wiele sznurów, co daje wiele możliwości podczas organizowania stoiska na targach. Oferujemy bogatą kolorystykę sznurów plecionych - sznur pleciony czarny, czerwony, granatowy, złoty, srebrny, jasnoszary, bordowy, zielony, brązowy.
 
  • Słupki złote lub srebrne ze sznurem aksamitnym

To produkt high class pośród słupków odgradzających! Klasyczny, błyszczący złoty lub srebrny słupek z pięknym, luksusowym sznurem aksamitnym. Najbardziej wysmakowana opcja dla najbardziej wymagających klientów, którzy muszą przygotować profesjonalne, robiące wrażenie stoisko wystawiennicze oferujące tylko luksusowe produkty czy usługi (samochody, jachty, sprzęt elektroniczny). Tak jak w przypadku słupków odgradzających z taśmą, istnieje opcja dopasowania długości sznura plecionego bądź aksamitnego do potrzeb indywidualnych klienta.

Po szczegóły oferty, opcje kolorystyczne słupków, taśm i sznurów oraz w sprawie zniżek przy zamówieniach hurtowych prosimy o kontakt bezpośrednio z naszym sklepem
www.slupkihotelowe.com
mejlowo:
sklep@slupkihotelowe.com
lub telefonicznie 503017380.
 
Przejdź do strony głównej
Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl