Strona główna » Słupki odgradzające z wyciąganą taśmą

Słupki odgradzające z wyciąganą taśmą

Data dodania: 08-02-2017

Słupki odgradzające z wyciąganą taśmą mogą mieć dwojakie zastosowanie. Po pierwsze dzięki słupkom z taśmą można efektywnie zarządzać przestrzenią, z której korzysta wiele osób i które nie koniecznie wiedzą, jak po tej przestrzeni się poruszać. Bardzo często słupki z wyciąganą taśmą można spotkać w kinach lub kinowych multipleksach, gdzie na bieżąco należy dostosowywać wykorzystanie dużych powierzchni i tworzenie dopasowanych ciągów komunikacyjnych. Słupki odgradzające często wykorzystywane są na lotniskach do wyznaczania toru ustawiania się pasażerów przed kontrolą osobistą. Tu najlepiej sprawdzają się słupki zaopatrzone w taśmę, ponieważ w ten sposób można szybko wydłużyć lub skrócić drogę, jaką mają pokonać pasażerowie przed podejściem do kontroli.

 

Słupki z taśmą, zwłaszcza z taśmą ostrzegawczą są używane przy odgradzaniu stref niebezpiecznych. Mogą zatem służyć jako element BHP, zapobiegając zbliżeniu się osób postronnych do miejsca, które w inny sposób nie może być odgrodzone. Słupki z taśmą w czerwono-czarne pasy są ważnym elementem wyposażenia zapleczy sklepów wielkopowierzchniowych, centrów handlowych czy nawet muzeów, kin lub teatrów. Podczas drobnej awarii, która przecież zawsze pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie, obowiązkiem właściciela lub osoby zarządzającej obiektem jest zabezpieczenie i odgrodzenie miejsca awarii.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą słupków odgradzających z taśmą, słupków ze stali nierdzewnej z taśmą ostrzegawczą 9m, słupków odgradzających z tworzywa sztucznego z taśmą 3,65m. Możemy również wykonać nadruk na taśmie lub dopasować długość taśmy wyciąganej do Państwa potrzeb.
alt


Przejdź do strony głównej
Wszystkie prawa zastrzeżone 2020 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl