Strona główna » Czy można odgrodzić się od Covid?

Czy można odgrodzić się od Covid?

Data dodania: 23-06-2021

Zachować dystans

Na pewno nie jesteśmy w stanie całkowicie wyeliminować koronawirusa z naszego otoczenia - będzie on z nami przez długi czas jeśli nie na zawsze zaś nowe mutacje będą prawdopodobnie odporne na szczepionki jakie pojawiły się obecnie na rynku.

By uchronić się przed zakażeniem najlepiej jest zachować bezpieczną odległość w przestrzeni publicznej. Do tego celu pomogą na pewno produkty jakie oferujemy od wielu lat. W ciągu ostatniego roku mnóstwo szpitali, ośrodków zdrowia, miejsc publicznych i wielu innych zakupiło słupki odgradzające, kasety odgradzające, które bardzo skutecznie umożliwiały odgrodzenie osób korzystających z tych miejsc i powodując, że ryzyko ewentualnej infekcji zostało zmniejszone.

alt

Systemy odgradzające a Covid

Bardzo skuteczne w pomocy przy zachowaniu bezpiecznej odległości odegrały w ciągu ostatniego roku systemy odgradzające, które można stworzyć korzystając ze słupków z taśmą zarówno jednokolorową jak i ostrzegawczą. Czasami wystarczy zakup kilku takich słupków odgradzających by należycie odseparować np: recepcję czy też punkt informacyjny. W zależności od miejsca można wykorzystać słupki zarówna z taśmą wyciąganą jak i słupki z liną odgradzającą.

alt
 

Produkty ochronne Covid-19

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę produktów, które skutecznie przyczyniają się do zmniejszenia ryzyka zachorowania na Covid-19. Wszelkiego rodzaju dozowniki do dezynfekcji rąk, ścianki ochronne montowane wszędzie tam gdzie istnieje bezpośredni kontakt z petentem lub klientem, stojaki do dozowników montowane w sklepach, galeriach handlowych i w innych miejscach użyteczności publicznej. Mamy się czym pochwalić i mamy co zaoferować swoim Klientom, którzy zawsze mogą liczyć na wsparcie, merytoryczną pomoc i co najważniejsze na rabaty!

alt


 


Przejdź do strony głównej
Wszystkie prawa zastrzeżone 2023 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu