Strona główna » Akcesoria wystawiennicze na targi i konferencje

Akcesoria wystawiennicze na targi i konferencje

Data dodania: 04-12-2018 Oprócz słupków odgradzających posiadamy bogaty asortyment akcesoriów wystawienniczych i konferencyjnych, takich jak:
  • potykacze reklamowe dwustronne (format A1, A2, B1, B2)
  • stojaki reklamowe drabinkowy na ulotki i katalogi (4xA4)
  • stojaki reklamowe drabinkowe na 1/3 formatu A4 (maksymalnie 8 kopert)
  • stojaki reklamowe składane na ulotki 
  • stojaki reklamowe składane na ulotki 4xA4
  • stojaki reklamowe na ulotki 5xA4

Oprócz wyżej wymienionych akcesoriów posiadamy bardzo bogaty asortyment słupków odgradzających w kolorze czarnym, srebrnym lub złotym. Słupki mogą być wyposażone w taśmę samozwijającą lub mogą być połączone sznurami zakończonymi odpowiednimi karabińczykami dopasowanymi do koloru słupka hotelowego. 

Potykacze reklamowe wewnętrzne dwustronne
Stojaki informacyjne

Aby zwrócić uwagę klientów na asortyment, ofertę promocyjną lub po prostu zaistnieć w świadomości lokalnej społeczności, można zastosować potykacze reklamowe wewnętrzne, które mają dwie tablice do umieszczania papierowej oferty w czterech możliwych wymiarach: potykacz A1, potykacz A2, potykacz B1 oraz potykacz B2. Informacje w potykaczu należy sumiennie i z dużą częstotliwością zmieniać, by potykacz spełniał swoją funkcję. Ponieważ oferta umieszczona w potykaczu zabezpieczona jest folią odbijającą promienie UV, plakat umieszczony w potykaczu nie będzie wyblakły. Po pleksi zabezpieczającym plakat można pisać pisakami do plastiku. 

Stojaki reklamowe na katalogi A4
Najpopularniejszym produktem na targi i inne imprezy promocyjne są stojaki reklamowe z kieszeniami umożliwiającymi ekspozycję materiałów promocyjnych w formacie A4. Na takim stojaku reklamowym jest 6 półek A4, które pomieszczą dużą ilość katalogów i ulotek w formacie A4 bądź mniejszym. W dzisiejszych czasach może się wydawać, że reklama w formie papierowej odchodzi do lamusa, jednak trzeba pamiętać, że podczas targów w jakiś sposób należy dotrzeć do klienta z informacją o nazwie naszej firmy, naszej ofercie i, co najważniejsze, adresie naszej strony internetowej. Taki stojak reklamowy na ulotki i katalogi to najlepszy sposób promocji!
Przejdź do strony głównej
Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl