Strona główna » Akcesoria ochronne dla biura i urzędu

Akcesoria ochronne dla biura i urzędu

Data dodania: 06-05-2020  

Po pierwsze- dezynfekcja

Dzisiaj już w każdym miejscu publicznym musi znajdować się płyn do dezynfekcji rąk. Ważne jest nie tylko to, żeby płyn był dostępny ale także, by znajdował się w ogólnodostępnym, widocznym miejscu i aby znajdował się w dozowniku, którego nie trzeba dotykać. Jako bardzo praktyczne rozwiązanie proponujemy bezdotykowy dyspenser na środek do odkażania rąk, który już zapewne niedługo będzie musiał być standardowym elementem wyposażenia sklepu, baru, restauracji, apteki, basenu, siłowni, salonu fryzjerskiego czy kosmetycznego. Dostępny u nas dozownik automatyczny Meteor pozwala na automatyczne wydozowanie odpowiedniej ilości płynu na rękę BEZ konieczności dotykania któregokolwiek z elementów jego obudowy. Ten dozownik automatyczny działa na baterie i posiada czujnik działający od 2 do 12 cm.

alt

 

Stojak na płyn do dezynfekcji rąk

Bardzo ciekawym rozwiązaniem, które sprawdzi się w biurze, urzędzie czy w przychodni lekarskiej jest stojak na płyn do dezynfekcji. Jest to wysoki słupek aluminiowy na dużej, stabilnej podstawie, na szczycie którego znajduje się półeczka na płyn. Nad półką można umieścić ramkę informacyjną, dzięki której przypomnimy klientom o konieczności odkażenia rąk. To rozwiązanie jest bardzo praktyczne- ten wysoki stojak na płyn można postawić dosłownie wszędzie, tak żeby klienci dosłownie potknęli się o niego. Dzięki temu mamy pewność, że każdy będzie miał szansę skorzystać z płynu. Jeśli taka opcja będzie miała zastosowanie w Twoim biurze, sklepie czy punkcie usługowym, to sprawdź nasz stojak na płyn do dezynfekcji z ramką informacyjną w formacie A3.

alt

Ścianka ochronna z pleksi

Jeśli planujemy zabezpieczenie pracowników i klientów w miejscach, gdzie konieczna jest dłuższa współpraca z klientem, np w banku czy na poczcie, polecamy zastosowanie przezroczystych paneli z pleksi. Dzięki temu obie strony będą od siebie izolowane może nie w sposób doskonały ale pozwalający na większe poczucie bezpieczeństwa. Ściana oddzielająca z plexi ma też tę zaletę, że można ją wielokrotnie dezynfekować, co może okazać się konieczne każdorazowo po wizycie klienta. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest to, że transparentną ścianę z tworzywa można dowolnie przyciąć, odpowiednio dopasowując ją do biurka, stanowiska pracy czy punktu obsługi klienta. W naszym sklepie internetowym znajdziecie dwa typy ścianek z pleksi- ścianę, która może stać samodzielnie (50x70cm) oraz nieco większa szyba ochronna z pleksi 100x75cm, która nie posiada ramy i której wielkość można lekko modyfikować.

alt 
Przejdź do strony głównej
Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl