Strona główna » Zasady wysyłki

Zasady wysyłki

Wysyłka

Wszystkie zamówienia realizowane przez nasz Sklep wysyłamy firmą kurierską DB Schenker lub DHL.

Każda przesyłka wysyłana z naszego magazynu jest sprawdzana i pakowana przez 2 osoby wzajemnie się kontrolujące, sprawdzamy czy towar nie jest uszkodzony i czy nie posiada wad fabrycznych. Dopiero po takiej kontroli paczka jest pakowana. Każda przesyłak jest ubezpieczona.

Wysyłka oraz Dostawa

Zdecydowana większość zamówień jest przygotowywana do wysłania w ciągu 24h, jednak ze względu na unikalność oferowanych produktów część z nich wymaga czasu na sprowadzenie, co może opóźnić wysyłkę. Czas realizacji zamówień: maksymalnie do 14 dni.  Towary "na zamówienie" będą dostarczone w terminach uzgodnionych między stronami.

W dniu wysłania Twojego zamówienia otrzymasz emaila z potwierdzeniem wysłania zamówienia oraz numerem listu przewozowego i nazwą firmy kurierskiej. Status Swojej przesyłki możesz sprawdzić na stronie  firmy kurierskiej - wystarczy wpisać numer listu przewozowego.

Kurier dostarcza przesyłki w terminie od 1 do 2 dni roboczych od nadania. W przypadku wysyłek międzynarodowych okres ten wydłuża się do 3-4 dni roboczych. Paczki są dostarczane w godzinach od 8 do 16. Jeżeli w tych godzinach Państwo pracują paczka może być wysłana do miejsca pracy. W tym celu należy wpisać inny adres dostawy w formularzu zamówienia.

Sprawdzenie przesyłki - paczkę powinieneś otworzyć w obecności kuriera i sprawdzić zgodność zamówienia i fakt czy żaden z zamówionych produktów nie uległ uszkodzeniu podczas transportu. W przypadku kiedy którykolwiek element jest uszkodzony bezwzględnie spisz z kurierem.

„Protokół szkodowy” na którym wyszczególniony zostanie towar uszkodzony. Oryginał protokołu prześlij do naszej firmy (emailem, skanem, pocztą), po otrzymaniu protokołu w ciągu 5 dni roboczych wyślemy na nasz koszt te elementy, które zostały uszkodzone.

Jeżeli nie masz możliwości sprawdzenia paczki w obecności kuriera, ewentualną szkodę możesz zgłosić w ciągu 5 dni liczonych od dnia odebrania paczki. Wystarczy zadzwonić do firmy kurierskiej podając numer listu przewozowego i zgłosić szkodę, kurier przyjedzie do Ciebie i spisze protokół szkody.
Przejdź do strony głównej
Wszystkie prawa zastrzeżone 2022 - slupkihotelowe.com Oprogramowanie sklepu shopGold.pl